Zoomstar Megaracing Maximum - závody trošku jinak

19. 7. 2008 > FreeHry > Sport/Sim

Poslední dobou se pořádá tolik různých soutěží, že se v množství jimi vyprodukovaných her člověk ztrácí. V takové záplavě titulu se vám tak lehce může stát, že naprosto přehlédnete jinak skvělý hříčky, který se nyní válí někde vespodu velké hromady. Naštěstí jsme tu však my a právě teď pro vás máme Zoomstar Megaracing Maximum.

Dnes tu pro vás máme jednu opravdovou specialitku. V závodních hrách obvykle musíte dojet co nejdříve do cíle či alespoň dosáhnout určitého umístění mezi ostatními hráči. Jinými slovy musíte závodit. Jenže Zoomstar Megaracing Maximum je něco trošku odlišného a o nějaké závodění zde ani nezavadíte. Ale na druhou stranu také pekelně zábavného!

Cože je na tomto titulu tak závratného? Inu, nestojí proti vám žádní soupeři, ba ani nenáležití na tom, jaký bude váš výsledný čas v cíli. Stačí jen do toho cíle dojet. Problém je v tom, že vaše raketka nesmí do ničeho narazit a ani se nesmí nijak dlouho zdržovat mimo trať, jinak vybuchne. Občas, především zpočátku je to hodně těžké, avšak jakmile se rozjezdíte na jednodušších tratích, budete vyhrávat jeden šampionát za druhým. Nicméně jak říkám, chce to poctivě trénovat.

Vizuálně očekávejte nadprůměrný zážitek v podobě vektorového stylu. Grafická stránka se řadí k plusům titulu, což se bohužel nedá říct o hudební doprovodu, který si zde připisuje absenci. Je to škoda, protože nějaká ta melodie by nijak neuškodila, právě naopak mi ve hře strašně chybí.

Hra pro trpělivé, tak bych třemi slovy charakterizovala Zoomstar Megaracing Maximum. Dlouho vám bude trvat, než se naučíte správně manévrovat a takřka určitě se nevyhnete několika výbuchům vzteku nad tím, že jste právě shořeli, ale jakmile toto úskalí překonáte otevře se vám brána k slušně hratelné hře s množstvím okruhů, na nichž se doslova vyřádíte.

 

 • + Grafika
 • + Originální
 • + Zábavné
 • + Šampionáty
 • - Chce to trpělivost
 • - Občas obtížné


Autor: Kristýna Nováková

75%
hodnocení
redakce
80%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

 • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP
 • Hardware: Procesor: 1 GHz
  Grafická karta: 64 MB
  Operační paměť: 256 MB RAM

Pohybujete se šipkami.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo