Zázračný lék

25. 8. 2001 > FreeHry > Adventury

Tato kvalitní adventura byla vyrobena do soutěže Becherovka Game 2000 a zcela jistě zde po právu obsadila první místo. Velký vliv na to měla grafika, která je opravdu pěkná a také kompletní namluvení celé hry, což se u freeware her v dnešní době jen tak nevidí. Obtížnost není vysoká, řekl bych, že je dosti jednoduchá a hráč pozvolna postupuje a rozplétá vlákna zajímavého příběhu, jež ho po celou hru provází. Chybky zde nejsou skoro žádné, jen trošku asi zamrzí velikost hry, která není nikterak malá. Na domovské stránce si můžete stáhnout hru po částech rozdělených po 1.44 MB.

Tato kvalitní adventura byla vyrobena do soutěže Becherovka Game 2000 a zcela jistě zde po právu obsadila první místo. Velký vliv na to měla grafika, která je opravdu pěkná a také kompletní namluvení celé hry, což se u freeware her v dnešní době jen tak nevidí. Obtížnost není vysoká, řekl bych, že je dosti jednoduchá a hráč pozvolna postupuje a rozplétá vlákna zajímavého příběhu, jež ho po celou hru provází. Chybky zde nejsou skoro žádné, jen trošku asi zamrzí velikost hry, která není nikterak malá. Na domovské <A href="http://www.enteron.cz">stránce</A> si můžete stáhnout hru po částech rozdělených po 1.44 MB.


Autor: Michal Acler

  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
87%
hodnocení
redakce
96%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo