World Riddles: Seven Wonders - putování za sedmi divy světa

2. 7. 2011 > FreeHry > Logické

Artemidin chrám v Efesu, Rhódský kolos nebo třeba Visuté zahrady Semiramidiny. To je jen ochutnávka historických pamétek, které máte šanci navštívit v logické hře World Riddles: Seven Wonders.

Jak již název napovídá, tak dnešní titul je volným pokračováním freeware hry World Riddles Animals. Tentokráte je však místo zajímavostí z říše zvířat centrem zájmu sedm divů světa. Princip však zůstává stejný, a to vyškrtat správně všechna políčka na hrací ploše. Aby se však nejednalo jen o stejnou hru v jiném kabátě, přichystali si autoři řadu tematických miniher, jež dokážou hraní zpestřit. Jednotlivé levely i minihry jsou navíc stylizované dle příslušného divu světa. Titul sice graficky neoslní, ale nikterak také nezklame. To samé se dá říci i o přítomném ozvučení. Pokud máte rádi vyškrtávání, je World Riddles: Seven Wonders jasnou volbou, která nabízí dlouhou herní dobu. Ostatní hráče by však ani minihry nemusely vytrhnout a titul by jim mohl přijít stereotypní.

 • + mnoho levelů
 • + minihry
 • + informace o 7 divech světa
 • - po čase stereotyp


Autor: Jan Pillár

 • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
75%
hodnocení
redakce
90%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

 • Operační systém: Win XP, Windows Vista, Windows 7
 • Hardware: Procesor: 1 GHz
  Operační paměť: 512 MB RAM
  Grafická paměť: 16 MB

Hru ovládáte pomocí myši, kdy levé tlačítko slouží pro vykonání dané akce a pravé tlačítko slouží pro přepínání mezi módy označování korektních políček a nevhodných políček.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo