World of Ants - mravenčí impérium

25. 9. 2011 > WebHry > Strategie

Budování nejrůznějších civilizací je už na poli strategických her na denním pořádku. Ovšem zkuste si najít něco netradičního, například z říše zvířat. Tady už to tak jednoduché není, ale přece se dá něco najít – například World of Ants.

Jak už název napovídá, přesunete se zde do světa mravenců, který však není vůbec tak nudný, jak by se na první pohled mohlo zdát. Otestujete zde nejen své strategické a vojenské schopnosti, ale také ekonomické a diplomatické. Jako ve většině strategií, i zde hrají hlavní roli suroviny, které jsou mimo jiné potřebné ke stavbě nových budov. Ty se děli hned na tři druhy, zatímco první vám suroviny získají, druhé je přetvoří do finálního výrobku a konečně třetí mají na starost militantní výstroj, výzbroj a vojáky.

Ano, kromě budování dojde také na boj, přičemž síla vaší armády se odvíjí podle toho, jaké máte vyzkoumané technologie. Na druhou stranu se ale můžete pokusit jít také diplomatickou a zcela mírumilovnou cestou. Ale mezi námi – kdo by si nechtěl alespoň jednou postavit do boje takovou mravenčí armádu…

World of Ants je komplexním titulem, který je však časově velmi náročný, pokud se přeneste přes pomalý začátek, dočkáte se kvalitního strategického zážitku okořeněného netradičním prostředím.
  • + Netradiční prostředí
  • + Zpracování
  • - Premium účet
  • - Časově náročné


Autor: Kristýna Nováková

65%
hodnocení
redakce
33%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo