Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

White Chicks YKK: SLEČNU, PROSÍM

8. 9. 2006 > Mobilní > Erotické

Erotická mobilní hra a ještě k tomu freeware? Je to možné? Samozřejmě! Představujeme vám zde první dílko, které je zaměřeno na choulostivá místa krásných dam. V žádném případě nečekejte kreslené obrázky kočiček, ale realistické sexbomby. Opravdu je na co koukat, tak neváhejte a stahujte!

Dnešní den je tak trochu slavností. Proč? Odpověď velice jednoduchá. Dámy (lesbičky) a pánové, přichází mezi vás první erotický počin, za který nezaplatíte ani korunu. I když s těma penízkama je to trochu složitější, jelikož po chvíli hraní na vás vyskočí hláška, že byste si mohli koupit plnou verzi. Demoverze většinou nezařazujeme do našeho sortimentu, ale u White Chicks YKK je problém jiný. Přečtete-li si celou recenzi, tak se určitě dozvíte, v čem je háček.

 

 

Říká vám něco hra „Kámen, nůžky, papír“? Myslím, že určitě. A co takhle, když spojíte tento rozstřel se sexy holkama, tak není co řešit. Slušně řečeno, sloučíme příjemné s užitečným. Pro jistotu znovu objasním pravidla hry. Opakování je matka moudrosti. A zkuste mi to někdo popřít. K dispozici máte tři zbraně. Šutr ničí nůžky, papír se zbaví kamene a nůžky logicky uspějí proti tripu. Při rovnosti obou materiálu následuje pat a hra je se nové kolo. A co ty kočky? Co s nimi? Vašim jediným soupeřem je roztomilá kočenka. Proti ni svedete tuhou bitvu na dvě vítězná kola. Dokážete-li obehrát paničku, dostanete k dispozici další líbezné masíčko. Ale tak snadné to nebude. White Chicks YKK nabízí jen jednoho cukříka. Ostatní křepelky si musíte stáhnout přes GPRS nebo wap. Obrázky nejsou příliš velké, takže nezchudnete o moc kreditu. Tak a vadu na kráse máme tady! Můžete si pouze stáhnout tři varianty jedné slečny. Věřte mi ale, ta stojí za to. Příroda ji hold obdařila v horní části těla pěkným závažím. Až ji uvidíte, nebudete litovat. Těch pár korunek snadno oželíte.

 

 

Grafické prvky nejsou nikterak výrazné. Na pozadí se vystavuje holčina k nakousnutí a ve spodní části jsou pouze ztvárněny ikonky pěsti, číslic, apod. Jak se slangově říká: kde nic tu nic. Hudební stránka byla „překvapivě“ opomenuta. Z mobilního přístroje nic neuslyšíte. Maximálně zaslechnete vaše kručení břicha, či padání projektilů do záchodové mísy (pokud jste na WC). Velkým záporem dílka je doba hratelnosti. Přeci jen hraní „kámen, nůžky, papír“ vám nevydrží moc dlouho. Docílíte maximálního počtu galerie, a tím pro vás počin začne být nudný. Autoři nikde nezařadili bodové ohodnocení. Myslím, že tím ani nic nepokazili.

 

 

A co na závěr? Tentokrát nezvolím odpověď nic. Bojíte se, co zase vyplodím ze své repertoáru zajímavých hlášek? Fidel Castro už to má za pár. Poletíte na jeho pohřeb do kubánské pekla? Osobně bych si objednal v nějakém podniku drink Havana Club a zavzpomínal na toho zelenáče.

 

 


Autor: Ivan Fiker

  • Demoverze - Demoverze je „zkušební“ verze programu, která má v porovnání s plnou verzí omezenou škálu funkcí, je však zcela zdarma a povětšinou i bez přímých časových omezeních atd.
29%
hodnocení
redakce
45%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Java, Windows Mobile, Symbian
  • Hardware: Procesor: Java Midp1
    Operační paměť: Mobil
    Grafická karta: Mobil

Klávesami 1, 2 a 3.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo