Pokémon… 75%
Pokémon Trading Card - pokébale leť! (?)
Myslíte si, že Pokémoni jsou už dnes dávno mrtví? Ale kdeže, chyba lávky. Malé japonské potvůrky si zase získávají oblibu u mladé generace. Pokud na Pikachu a spol. dosud nemůžete zapomenout, je pro vás určen titul Pokémon Trading Card.
World… 65%
World of Ants - mravenčí impérium (?)
Budování nejrůznějších civilizací je už na poli strategických her na denním pořádku. Ovšem zkuste si najít něco netradičního, například z říše zvířat. Tady už to tak jednoduché není, ale přece se dá něco najít – například World of Ants.
Howrse… 70%
Howrse - hej hou, už koníci jdou (?)
Webových her s tématikou chovu koní je pomálu, a tak hned zbystříme, když se nějaká taková objeví. Chov koní je totiž ve virtuální realitě neskutečná zábava.
Empires… 60%
Empires in Flames - La Gloire de Napoleon (?)
Britové proti Francouzům. Věčný boj. A vy máte v rukou jeho výsledek. Stačí si zvolit stranu, která je vám milejší, a můžete se pustit do bojů z období napoleonských válek.
Pirate… 75%
Pirate Storm - hej hou, piráti už jdou (?)
Piráti, mořské příšery, letité poklady, slaná voda na palubě a svěží vítr v obličeji – to je novinka od BigPointu jménem Pirate Storm. Jste dost odvážní na to, abyste mohli brázdit tyto virtuální vody?
9 Empires… 70%
9 Empires - strategie z Východu (?)
9 Empires je čínská webovka, která vás zavede do fantasy světa tolik typického právě pro východní vývojaře. Podaří se vám dobýt všechny ostatní říše a stát se pánem světa?
Aquarama… 65%
Aquarama - a zase ty rybičky (?)
Pořiďte si naprosto nenáročné domácí zvířátko, se kterým si užijete spoustu zábavy, ale zároveň vás jeho chov nebude stát ani jednu jedinou korunu. Jde totiž o virtuální rybičky!
SkyRama… 70%
SkyRama - létat jako pták (?)
PonyRama, FarmeRama, RamaCity a nyní také SkyRama. Jestliže vás nebaví farmařit, starostovat či nemáte rádi poníky, vyzkoušejte si vedení letiště od A do Z.
RamaCity… 80%
RamaCity - SimCity obléklo nový kabátek (?)
Jestliže rádi budujete, máte rádi grafy, čísla a podobné serepetičky, novinka jménem RamaCity se vám trefila přímo do vkusu. Ukončete rozdělanou práci a vrhněte se na budování vlastního města.
Free Aqua… 70%
Free Aqua Zoo - moje vlastní akvárko (?)
Naprosto ideálním zvířetem pro všechny, kdo se svým mazlíčkem nechtějí mít žádné vážnější starosti, jsou rybičky. Nebo spíš virtuální rybičky.
Funny… 70%
Funny Pizza - která pizza na světě je ta nejlepší? (?)
Jedna pizza s olivami, ale zato bez feferonek, druhá s ančovičkami a salámem, ovšem bez sýru – jeden neví, co dělat dřív. Aneb vítejte ve světě nefalšované pizzerie.
Wewaii… 80%
Wewaii - dovolená snů (?)
Kde byste nejraději strávili letní dovolenou? Co takhle ve svém vlastním letovisku? V tom případě se neváhejte registrovat do populární webovky Wewaii.
The Settlers… 90%
The Settlers Online - Osadníci se vrací (?)
Celosvětově oblíbenou strategii The Settlers si nyní můžete zahrát ve vlastním prohlížeči zcela zdarma. Proto nenechte jednu z legend budovatelských strategií čekat.
Sad Ops… 70%
Sad Ops - vojáci, na můj povel... (?)
Nemáte rádi dlouhé budování a raději se soustředíte na vojenskou stránku věci? Žádný problém, nová webovka Sad Ops je pro vás jako stvořená.
Ponyrama… 70%
Ponyrama - jééé, poníci! (?)
Která malá holčička by nechtěla poníka? Pokud doma máte malého potomka či sourozence žadonícího o tohoto „kapesního koně“, ukliďte ho k Ponyramě a máte vystaráno.
Afterwind… 75%
Afterwind - webovka á la Risk (?)
Dnes se společně s námi podíváte na zoubek webové strategii inspirované deskovou hrou Risk. Budujte armádu, vyhrávejte bitvy, rozšiřujte území a hlavně se u toho bavte!
Tanadu… 60%
Tanadu - do války! (?)
Vytvořte mocnou armádu a zapojte se do boje o nadvládu nad nově objeveným kontinentem světa Tanadu. Nechť na trůn usedne jen ten nejlepší!
Aloriah… 75%
Aloriah - vy kontra Dračí Matka (?)
Máte rádi draky? Myslíte si, že jsou to ta nejlepší stvoření na světě? Ano? Tak to raději běžte pryč, webovka Aloriah není nic pro vás. Vy ostatní se však můžete směle postavit obrovským netvorům chrlícím oheň.
Caesary… 80%
Caesary - překonejte Caesara (?)
Doba starověkého Říma je dnes už dávno pryč, ale vy si ji můžete na vlastní kůži vyzkoušet v dynamické webovce Caesary. Jak jinak, než zcela zdarma.
Empires… 75%
Empires 1810 - exkuze do Napoleonských válek (?)
Empires 1810 vás zavede o dvě stě let zpátky v čase, abyste se podívali na virtuální bojiště společně s Napoleonem, Horatio Nelsonem či Fridrichem Vilémem II.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z