MondoFoot… 75%
MondoFoot - fotbal v zajetí karet (?)
MondoFoot je poněkud netradičním titulem, který skloubil dvě věci dohromady. Chcete vědět, jak funguje sportovní manažer založený na systému karet? Poměrně dobře!
Onlinetenis… 70%
Onlinetenis - Nadal nemá šanci (?)
Po hromadách fotbalových a hokejových manažerů se v tomto žánru začínají objevovat i jiné, mnohdy velmi lákavé sporty. Tak třeba tenis.
BuzzerBeater… 80%
BuzzerBeater - basketbalová mánie (?)
Po delší půstu vám opět přinášíme recenzi na webový manažer. A že to tentokrát není jen tak ledajaký titul! BuzzerBeater si pochvalují desítky tisíc hráčů z celého světa.
Drivals… 70%
Drivals - na plný plyn (?)
Automobilové závody ve webovém prohlížeči, aniž byste museli něco instalovat? To si necháme líbit! A vy si Drivals můžete samozřejmě vyzkoušet také.
Tiger… 70%
Tiger Woods PGA TOUR® Online - zadarmo ani kuře nehrabe (?)
Sportovní série Tiger Woods v první polovině roku zaútočila i na online pozitivní hráče a přichystala jim lahůdku v podobě Tiger Woods Online.
UPChamps… 75%
UPChamps - rychleji, výše, silněji (?)
Běh plavání, skoky do vody, hod diskem, potápění nebo třeba vzpírání. UPChamp se neomezuje pouze na jeden jediný sport, ale dá vám možnost vyniknout hned v deseti sportovních disciplínách.
Tennis… 70%
Tennis Manager - vychovejte si vlastního Berdycha (?)
Nadal? Berdych? Federer? Murray? Pche, vychovejte si své vlastní hvězdy ve svém vlastním tenisovém klubu. Nový manažer z prostředí bílého sportu vám to umožní.
Trophy… 80%
Trophy Manager - já, manažer (?)
Při pohledu na (ne)úspěchy české fotbalové reprezentace v posledních letech se leckomu tento sport znechutil. Nicméně fotbal je ve skutečnosti skvělá hra a byla by škoda, kdybyste na něj zanevřeli. Virtuální fotbalová realita na vás už čeká.
Rumble… 70%
Rumble Race - webové Need for Speed (?)
Webovka smíchaná s 3D závody? No nezní to skvěle? Chcete-li vědět, jak tato lákavá kombinace dopadla ve finálním výsledku, máme tu pro vás recenzi. Tři, dva, jedna – START!
Maxithlon… 70%
Maxithlon - atletický ráj (?)
Atletická sezóna skončila už před několika týdny, nicméně pokud bez královny sportu nemůžete vydržet, už se nemusíte ukládat k zimnímu spánku. Namísto toho si vytvořte vlastní atletický klub v Maxithlonu!
Fast … 65%
Fast & Furious - rychle a zběsile (?)
Ilegální automobilové závody skrývající se pod rouškou tmy, divoké honičky s policií a samozřejmě také tuningování auta – to je film Rychle a zběsile. Z televizních obrazovek se tento známý filmový snímek přesouvá i na monitory vašich počítačů.
PowerPlay… 80%
PowerPlay Manager - v plné verzi! (?)
Jeden z nejoblíbenějších webových sportovních manažerů se před několika měsíci dočkala spuštění plné verze. O kom je řeč? No přeci o PowerPlay Manageru! Nečekejte už ani minutu a pojďte se podívat do nitra tohoto sportovního světa.
K.O. Champs… 65%
K.O. Champs - naučte se pravý hák (?)
Společnost Bigpoint před několika dny vypustila zbrusu novou webovku jménem K.O. Champs. Výsledek dopadl vcelku kladně, ale více se už dozvíte v naší recenzi, která si na hru posvítí jako první v České republice.
The Wrestling… 70%
The Wrestling Game - wrestling živě (?)
Na to, že vám čas od času přinášíme recenze na hry s mírně řečeno zvláštní tématikou, jsme si už zvykli – a vy jistě také. Nicméně když se nám do recenzentského hledáčku dostala webovka The Wrestling Game, nestačili jsme se divit.
Soccer… 70%
Soccer Project - staňte se moneyžerem (?)
Přijdou vám komerční fotbalové manažery příliš drahé a složité? Chtěli byste raději něco jednoduchého a hlavně pokud možno úplně zdarma? Soccer Project obě výše zmíněné podmínky splňuje, takže vám nic nebrání v jeho vyzkoušení.
Online… 75%
Online Football Manager - góóóóóól... ofsajd! (?)
Fotbalových browser manažerů s licencí existuje podstatně méně, než-li těch se zkomolenými či vymyšlenými jmény hráčů a týmu, takže pakliže už vás nebaví hrát za Gerrharda a nebo Jerryho, Online Football Manager je (nejen) pro vás dobrá volba.
MIFA -… 85%
MIFA - fotbalový manažer na druhou (?)
Někteří z vás o ní možná slyšeli, někteří z vás ji možná znají, někteří z vás ji dokonce hráli. O čem je řeč? No přeci o MIFĚ – českém webovém fotbalovém manažeru, který se nedávno dočkal nové verze. A díky nám o ní budete vědět vše!
Power… 95%
Power Challenge - pecka na druhou (?)
Zapomeňte na všechny ty úplně stejné sportovní manažery, přichází totiž revoluce ve webovém hraní! Skutečný, realtimový a opravdu, ale opravdu kvalitní fotbal ve webovém prostředí. Dnešek je zkrátka učiněným svátkem pro všechny fotbalové fanoušky!
BasketSim… 75%
BasketSim - hurá na palubovku (?)
V dnešní době se díky hrám můžete stát manažerem prakticky čehokoli. Nejznámější jsou samozřejmě různé fotbalové, hokejové, případně závodní simulace života bysnysmana. Nicméně, tato rodina se stále rozrůstá i o méně nápadné členy, jako je například BasketSim.
MG-Soccer… 90%
MG-Soccer - za kulatým nesmyslem (?)
Venku je počasí, že by člověk psa nevyhnal a fotbal si zahrají jen ti nejodolnější. Všichni příznivci dobré kopané jsou tak odkázáni buď na televizní přenosy nebo na MG-Soccer, což je prvotřídní fotbalový manažer, navíc kompletně v českém jazyce.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z