War of… 65%
War of Titans - největší z Titánů (?)
Válka Titánů se neobejde bez bitev prosáklých krví, zpřelámaných kostí a strhané kůže. Jestli se nebojíte, můžete i vy popadnout gladiátorský meč a vydat se na mrtvolami vydlážděnou cestu.
Xhodon… 70%
Xhodon - dobro nebo zlo? (?)
Kdepak se asi shromažďují všichni mocní čarodějové? Ne, není to u sousedů ve sklepě, nýbrž ve webovce Xhodon. Že vám to jméno nic neříká? Nevadí, od toho je tu naše recenze, kde se o tomto titulu dozvíte všechno.
Monstersaga… 85%
Monstersaga - Gameforge umí (?)
Zbrusu nový kousek k nám dorazil z Německa, konkrétně od známé firmy Gameforge. Monstersaga je záležitost stará teprve několik dní, jestli se tedy stále nemůžete rozhodnout, zdali ji vyzkoušet, či nikoli, neměli byste minout naši recenzi.
Terminator… 45%
Terminator Salvation - válka pokračuje (?)
Čtvrtý díl Terminátora vtrhl do kin v létě letošního roku, a protože se jedná o pojem, který znají snad i lidé kinematografií nezasaženi, nemohlo se to obejít bez pořádného hypu. Jeho součástí je i webová hra Terminator: Salvation.
Holy War… 50%
Holy War - Svatá válka na vašich monitorech (?)
Svatá válka dosahuje svého vrcholu, ve městech div netečou potoky krve a na každém rohu narazíte na šíleného fanatika se zbraní. Takovým sloganem by klidně mohly lákat cestovní kanceláře na výlet do světa hry Holy War.
MyBrute… 45%
MyBrute - novodobí gladiátoři (?)
V posledních několika měsících se na internetu o pozornost začíná hlásit nová webovka jménem MyBrute. Ani my v redakci jsme neodolali a tento nový kousek jsme podrobili našemu důkladnému testování. Vy si nyní můžete přečíst, jak to dopadlo.
Wanted… 70%
Wanted Fan Immersion Game - jako ve filmu (?)
Existuje jedna tajná společnost, o jejíž existenci neví ani ti nejmocnější státní představitelé. Společnost nájemných vrahů, která se snaží udržet rovnováhu mezi dobrem a zlem. Jestli se nebojíte, můžete se k ní přidat.
Freedom… 15%
Freedom Resist - osvoboďte Zemi! (?)
A je to tady zase! Skomírající lidstvo potřebuje pomoct, valí se na něj totiž útok mimozemských nepřátel. Nejnovější webovka od Red Moon Studia, Freedom Resist vám právě klepe na dveře. Nenechte ji proto čekat.
Rageclaw… 20%
Rageclaw - vzhůru do země démonů (?)
Kdepak se asi schází všichni démoni, zrůdy, mutanti a jim podobná individua, když jim skončí šichta ve filmech nebo hrách a oni si konečně mohou vyhodit z kopýtka? No přeci v Rageclawi. Pokud se chcete na toto jedinečné místo podívat, tak směle do toho.
Tagoria… 55%
Tagoria - prohnilý svět (?)
Nelítostná země plná krvelačných příšer, kde stačí jedno špatné šlápnutí a i ostřílení hrdinové se tříbenými meči padají k zemi s krví zborceným hrdlem. Není o zrovna místo na dovolenou, ale přesto jsme si jisti, že se tam minimálně ze zvědavosti podíváte. Kam? Do Tagorie!
Valael… 45%
Valael - další fantasy RPG (?)
Další z nekonečné plejády fantasy světů plného rozličných ras je tady. Tentokrát nese poetický název Valael, ovšem nenechte se zmást. Herní svět není nikterak přívětivý a namísto veršů zde budete skládat lebky zabitých nepřátel na svou výsostnou mohylu.
Tales… 45%
Tales of Magic - magie je věčná (?)
Chcete se učit kouzla? Toužíte po tom, aby se z vás stal ten nejuznávanější kouzelník nebo čarodějka v celém širém okolí? Nebo rovnou na celém světě? V tom případě zahoďte knížky s Harrym Potterem a vyzkoušejte webovku Tales of Magic!
The Witcher… 60%
The Witcher Versus - na ostří meče (?)
Jednu webovou hru z prostředí Zaklínačské ságy - nejlepší slovanské fantasy z pera polského spisovatele Adrzeje Sapkowského jsme vám přinesli již minulý rok. Dnes vám představíme další, tentokrát s názvem The Witcher Versus.
Katsuro:… 70%
Katsuro: Cesta Cti - šlechetný samuraj (?)
Minulý výlet do říše samurajů se příliš nevydařil, nicméně dnes si všechno vynahradíte do poslední nudou zmařené sekundy. Jako první v České republice máme tu čest představit vám recenzi zbrusu nového titulu Katsuro: Cesta Cti.
Samurai… 30%
Samurai Fights - samurajové nevymřeli (?)
Samurai Fights pochází z německé dílny společnosti BigPoint a pokud máte alespoň trochu v oblibě webové RPG hry, tak byste tuhle neměli minout. Ostatně se jedná o zhruba půl roku starý počin, takže čím dřív začnete, tím líp pro vás!
TechWarrior… 60%
TechWarrior - futuristický svět s roboty (?)
Vojáci! Svět je v ohrožení! I když lidstvo vlastní velmi silné a moderní zbraně, je třeba začít válčit. Ale pozor, nebude to pro žádná idylka, chce to naopak velmi silné jedince, kteří se jen tak něčeho nezaleknou.
Gladius… 85%
Gladius II - krev poteče proudem (?)
Gladiátorské zápasy se poslední dobou dostávají opět do popředí zájmů a dokonce jsem nedávno slyšela i něco o jejich obnově. Jak moc je ta zpráva pravdivá to netuším, ale jedno vím jistě – v herním průmyslu se jedné takové obnovy dočkáte také. Právě teď.
RuneScape… 70%
RuneScape – do světa MMO prohlížečem (?)
Dnes vám přinášíme poněkud netradiční webovou hru. Zajímavý mix World of Warcraft s Ultimou Online v poněkud netradičním prostředí. Vyplatilo se toto spojení dvou her? Ověřte si výsledek s námi. Stačí vám jediné – připojení k internetu a prohlížeč. Nechte se pohltit rozmanitým světem a užijte si RuneScape naplno.
Tanoth… 30%
Tanoth - novinka od Gameforge (?)
Copak se poslední dobou kutilo v dílnách německého Gameforge? Pakliže jste dostali chuť na některé dílo této party a nechtějí se vám spouštět jejich starší kousky, vyzkoušejte zbrusu nový Tanoth!
The West… 90%
The West - Divoký západ v prohlížeči (?)
Pistolníci nosící kolty nízko u pasu, indiáni skalpující své oběti, zlatokopové kutající hluboko v horách, šerif dennodenně nalitý vodkou. Vítejte na Divokém západě, tak by se dala volně přeložit předchozí věta. Jestliže to chcete zažít na vlastní kůži, máme pro vás webovku The West.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z