Pirates… 70%
Pirates of Scury Pond - pirátem tělem i duší (?)
Pirátem můžete být i bez hektolitrů krve, zlámaných kostí a usekaných končetin. V Pirates of Scury Pond vám stačí jediné - mít neporazitelnou loď.
Heroes… 75%
Heroes Game - vylepšená verze (?)
Hrdinové se opět vrací na vaše monitory, tentokrát v novější a lepší verzi. Jestliže jste už odmalička chtěli mít kovové drápy, laserové oči nebo schopnost ovládání času, jste na správné adrese.
World… 70%
World of Cars Online - za Bleskem McQueenem! (?)
Mezi webovými hrami se stále častěji objevují tituly zaměřené na nejmenší hráče. Pokud doma nějakého toho caparta máte, můžete ho posadit před World of Cars Online, aby si zázávodil se samotným Bleskem McQueenem.
CrimeJacks… 60%
CrimeJacks - nejrychlejší cesta do vězení (?)
Novinka od BigPointu slibuje nelítostné prostředí pouličních gangů, špinavé obchody s drogami a prostituci. Jaký však je CrimeJacks ve skutečnosti? Více se dozvíte v naší recenzi.
Shakes… 70%
Shakes & Fidget - z komiksu na monitor (?)
Legendární komiks z prostředí Warcraftu přichází na vaše monitory v podobě webové hry. Tohle si žádný „wowkař“ zkrátka nemůže nechat ujít! Vydejte se po stopách Shakese a Fidgeta a staňte se hrdinou.
WarpForce… 70%
WarpForce - do vesmíru s mazlíčkem (?)
Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Itálie, Portugalsko – to jsou sice zajímavé, ale už notně provařené letní destinace. A víte co? Pojďte se raději podívat do vesmíru, a že jste to vy, tak vám na cestu přibalíme i vlastní zvířátko.
HoboWars… 40%
HoboWars - život bezdomovce (?)
Webové hry už vznikly na nespočet témat, ale webovku z prostředí života bezdomovců jsme tu ještě neměli. Toulejte se drsnými ulicemi velkoměsta a protloukejte se životem, jak nejlépe se dá.
Littlest… 75%
Littlest Pet Shop Online - zvířátka všech zemí, spojte se! (?)
Littlest Pet Shop Online je přesně tím typem her, co slouží jako munice všem odpůrcům tohoto zábavního odvětví. Žádné násilí, všude samé barvičky a infantilní zvířátka… vítejte v dětském ráji!
Pirate… 60%
Pirate Galaxy - lidstvo v nesnázích (?)
Vojáku, Tvoje vlast Tě nyní potřebuje! Agresivní mimozemská rasa Mantisů pro lidstvo představuje největší hrozbu v jeho dějinách. Tady máš vesmírnou stíhačku a jdi do boje. Bez slitování.
DragonFable… 85%
DragonFable - RPG lahůdka (?)
Hrdinství, spousta soubojů, kouzla, nepřátelská monstra, komplexní fantasy svět… no není to sen každého hráče RPG? Pojďte se spolu s námi podívat, jestli ho DragonFable splnil.
MechQuest… 70%
MechQuest - já jsem mech, kdo je víc? (?)
Je značně diskutabilní, jestli se někdy na olympiádu dostanou bitvy robotů jakožto právoplatný sport. Kdyby se tak skutečně stalo, díky hraní MechQuest byste oproti svým protivníkům měli velký náskok. Tak pojďte do toho!
Glory… 60%
Glory Kings - německá várka fantasy (?)
Máte pro strach uděláno? O víkendech nocujete na hřbitově, před spaním si pouštíte SAW a na stěně vám visí obouruční meč? Skvělé, v tom případě se ve světě Glory Kings budete cítit jako doma.
Hitman´s… 70%
Hitman´s Life - 47 - číslo 47 (?)
Chcete změnit práci? Přijde vám vaše zaměstnání nudné nebo chcete větší plat? Staňte se nájemným vrahem! O vzrušení a náležité finanční ohodnocení vaší práce se rozhodně nemusíte bát.
Rangers… 70%
Rangers Land - nefalšovaná kovbojka (?)
Vyrůstali jste na Rodokapsech? Máte minimálně třikrát přečteného Vinnetoua? Chtěli jste být jako Old Shatterhand? Jestli je vaše odpověď na minimálně jednu z těchto otázek kladná, tak je Rangers Land hra určená přímo pro vás.
HellBlades… 65%
HellBlades - s vrtulníkem nejdál dojdeš (?)
Vzdušné souboje s vrtulníky v hlavní roli! Výbuchy, vzrušující manévry, ohnivé plameny šlehající vysoko na oblohu – to nejsou citace s plakátu nějakého hollywoodského velkofilmu, ale nastínění toho, o čem je dnes recenzovaná webová hra HellBlades.
Xenyoo… 40%
Xenyoo - nejlepší bojovník (?)
Jestliže dostanete za úkol vytvořit nejlepší tým bojovníků z celých širých světů, na které narazíte, rozhodně byste to neměli brát na lehkou váhu. Něco tak prestižního se člověku pod ruku nedostane každý den!
Wauies… 60%
Wauies - vycvičte si svého pejska! (?)
Pokud někde dáte štěňátka, je téměř na sto procent jisté, že daná věc bude slavit úspěch snad u všech věkových kategorií. Tímto pravidlem se zřejmě řídili i ve společnosti Upjers. Vy se spolu s námi můžete podívat, jestli se jim to vyplatilo.
Battle… 90%
Battle of Gods - Hrdinové v prohlížeči (?)
I přes značné stáři herní série Heroes, jsme se zatím nedočkali jejího kvalitního freeware klonu. Koho by před pár lety napadlo, že se objeví webovka, jež této legendě nebude konkurovat jenom herními mechanismy, ale i propracovanou grafikou.
A.I. War… 65%
A.I. War - roboti jdou do boje (?)
A je to tady! Umělá inteligence přestala poslouchat lidi a začala jednat na svou vlastní železnou pěst. Pokud tedy zrovna nesympatizujete s přechytračelou AI, je vaší povinností pustit se do nelítostného boje.
Heroes… 65%
Heroes Game - Hrdinové jsou tady (?)
Hrdinové – americký seriál, který před pár lety obletěl svět, Českou republiku nevyjímaje, a získal si tisíce fanoušků, se k vám nyní vrací v podobě webové hry. A pozor! Jedná se titul od českých autorů.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z