The-Pimps… 85%
The-Pimps - pořádna gangsterka (?)
Být hodný je nuda. A navíc, slušňáci to přece nikdy nedotáhnou daleko, zatímco jejich protipóly si vždycky najdou nějaké vyhřáté místečko s kupou peněz pod nosem a respektem, který by jim záviděl nejeden diktátor. Což takhle stát se gangsterem
XBlaster… 80%
XBlaster - robotický gladiátor (?)
Vžžuuuuuum! Křřřřaaaaaaach! Prásk! Booooom! Na jedné straně arény leží jakýsi blíže nespecifikovaný kus plechu, který po prozkoumání připomíná robota. Na druhé straně místnosti se raduje druhý ze dvou soků – dnes byl prostě lepší. Budete na jeho místě příště stát vy?
Fantasy… 80%
Fantasy World 5.0 RISE - v nové a lepší verzi (?)
Před zhruba měsícem a půl jsme vám přinesli recenzi zbrusu nové české webovky jménem Fantasy World. Přestože se jednalo o poměrně solidní počin, na ty nejlepší příčky to stále nebylo. Situaci by ale mohla změnit verze 5.0 RISE, která spatřila světlo světa právě v těchto dnech. Čtěte žhavou recenzi!
Boj o… 75%
Boj o Korunu Českou - vládcem České republiky (?)
Korunu pro vládce českých zemí nemůže získat jen tak nějaký pobuda, to je jasné. Navíc, absolutistický způsob vlády je už dnes přeci jen trošku out, takže se budete muset poohlédnout po nějakých těch spoluvládcích. Tak co, zvládnete to?
Fantasy… 70%
Fantasy World - staňte se hrdinou! (?)
Ryze českých webových her není příliš mnoho, a tak jsme rádi za každý nový a především kvalitní přírůstek do jejich rodiny. Před několika týdny se jeden takový počin objevil, proto jsme neváhali a titul pořádně probádali. Nyní vám tak jako první na světě představujeme recenzi webovky Fantasy World!
Monsters… 50%
Monsters Game: UPÍŘÍ A VLKODLACI NA DRUHOU (?)
Nadevše milujete upíry a vlkodlaky, ale už máte plné zuby BiteFightu? Pak tu dnes máme hru určenou právě pro vás! MonstersGame se touto tematikou zabývá taktéž, proto je jen na vás, jaký si ze zmíněných dvou titul vyberete. A právě vydaná recenze má za úkol pomoct vám při rozhodování.
BattleKnight:… 50%
BattleKnight: STAŇTE SE RYTÍŘEM (?)
Chrabří rytíři na koních, šermířské souboje, při nichž odlétávají zlatavé jiskry, středověké hrady opletené temnými tajemstvími a tak dále. V BattleKnight se setkáte se všemi typickými znaky středověku, avšak dostanete i něco navíc. Více v následující recenzi!
Dig´n´… 70%
Dig´n´ Fight: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (?)
Originalita a webové hry? To se k sobě moc nehodí, což dokazuje především fakt, že ojedinělých, neotřelých a v mnoha ohledech zvláštních her se na tomto poli urodí opravdu málo. O to víc nás zaujal titul Dign Fight, který až hraničí s šíleností. Jak jinak byste nazvali hříčku, v níž se staráte o svou kobku, stavíte armádu rarášků a dolujete v podzemí?
Gladiatus:… 80%
Gladiatus: GLADIÁTOŘI, DO BOJE! (?)
Gladiátoři byli ve své době nesmírně žádaným zbožím. Ostatně bojovat v aréně na život a na smrt byl určitě dětský sen mnoha z vás, tak proč si jej nesplnit? Zkuste webový Gladiatus!
Pentagramus:… 95%
Pentagramus: INSTITUT MAGICKÝCH UMĚNÍ (?)
Jste příznivci mladého kouzelníka Harryho Pottera? Máte rádi kouzla a čáry? Jsou webovky vaší oblíbenou kratochvílí? Pakliže jste alespoň na jednu z předchozích otázek odpověděli kladně, je pro vás Pentagramu jasnou volbou. A vy ostatní si alespoň přečtěte recenzi. Kdoví, třeba neodoláte.
Damokles:… 75%
Damokles: VIRTUÁLNÍ REALITA (?)
Když se řekne sociální simulátor, snad všem z vás se vybaví dvě slova - The Sims. Tato legendární hra se stala oblíbenou po celém světě, proto není vůbec divné, že se dočkala mnoha různých kopií. Nedávno jsme vám přinesli recenzi na Kissies, což je prakticky nejlepší freewarová kopie Simíků. A právě dnes vám přinášíme Damokles – aspiranta na vítězství v sekci webovek letošního roku.
BiteFight:… 65%
BiteFight: UPÍR NEBO VLKODLAK? (?)
Vlevo stojí vlkodlak: tesáky do ruda zbarvené krví z předchozí oběti, spolu s drápy lesknoucími se ve svitu měsíce, jež mu dodávají zlověstný vzhled. A proti němu postává upír, jehož bílá kůže ve tmě září jako drahokam. Oba soci čekají na pravou chvíli, v níž začne neúprosný boj. Přežít může jen ten nejlepší. Dámy a pánové, vítejte ve světě BiteFight!
Temnota:… 65%
Temnota: SVĚT UDATNÝCH RYTÍŘŮ (?)
Vnořte se do světa rytířů, mágů a tajemných nestvůr! Zvolte si reka a prozkoumejte okolní tajemné prostředí, které nabízí nesčetné množství úkolů a dobrodružství! Staňte se legendou mezi hrdiny!
The Crims:… 85%
The Crims: PODSVĚTÍ MĚSTA CRIMCITY (?)
Také vám už lezou na nervy hry s fantasy tématickou, kterými je scéna webovek přesycená? Jestli ano, máme pro vás dnes příjemné zpestření. The Crims je simulátorem života kriminálního živlu. Budete prodávat drogy, likvidovat konkurenci, případně vykrádat zlatnictví. A na rozdíl od reálného života nakonec neskončíte ve vězen. Servírujeme vám první recenzi na webovou hru – čtěte dále!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z