Woozworld… 60%
Woozworld - jedinečný virtuální svět (?)
Jsou vám virtuální světy malé? Vytvořte si mezi nimi svůj vlastní píseček! Webová hra WoozWorld vám v tom pomůže.
World… 65%
World of Ants - mravenčí impérium (?)
Budování nejrůznějších civilizací je už na poli strategických her na denním pořádku. Ovšem zkuste si najít něco netradičního, například z říše zvířat. Tady už to tak jednoduché není, ale přece se dá něco najít – například World of Ants.
Wewaii… 80%
Wewaii - dovolená snů (?)
Kde byste nejraději strávili letní dovolenou? Co takhle ve svém vlastním letovisku? V tom případě se neváhejte registrovat do populární webovky Wewaii.
Warstory:… 80%
Warstory: Europe in Flames - spaste Evropu (?)
V hodinách dějepisu ustavičně usínáte a jen zázrakem dostanete z testu lepší známku než pětku? Vykašlete se na učebnice či dokumenty, namísto toho se raději vrhněte do druhé světové války a nakopejte Hitlera do… jeho knírku.
World… 70%
World of Cars Online - za Bleskem McQueenem! (?)
Mezi webovými hrami se stále častěji objevují tituly zaměřené na nejmenší hráče. Pokud doma nějakého toho caparta máte, můžete ho posadit před World of Cars Online, aby si zázávodil se samotným Bleskem McQueenem.
WarpForce… 70%
WarpForce - do vesmíru s mazlíčkem (?)
Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Itálie, Portugalsko – to jsou sice zajímavé, ale už notně provařené letní destinace. A víte co? Pojďte se raději podívat do vesmíru, a že jste to vy, tak vám na cestu přibalíme i vlastní zvířátko.
Wauies… 60%
Wauies - vycvičte si svého pejska! (?)
Pokud někde dáte štěňátka, je téměř na sto procent jisté, že daná věc bude slavit úspěch snad u všech věkových kategorií. Tímto pravidlem se zřejmě řídili i ve společnosti Upjers. Vy se spolu s námi můžete podívat, jestli se jim to vyplatilo.
War of… 65%
War of Titans - největší z Titánů (?)
Válka Titánů se neobejde bez bitev prosáklých krví, zpřelámaných kostí a strhané kůže. Jestli se nebojíte, můžete i vy popadnout gladiátorský meč a vydat se na mrtvolami vydlážděnou cestu.
Wanted… 70%
Wanted Fan Immersion Game - jako ve filmu (?)
Existuje jedna tajná společnost, o jejíž existenci neví ani ti nejmocnější státní představitelé. Společnost nájemných vrahů, která se snaží udržet rovnováhu mezi dobrem a zlem. Jestli se nebojíte, můžete se k ní přidat.
Wild Guns… 65%
Wild Guns - Travian mezi Indiány (?)
Slunce pálí do vyprahlé země a proti sobě stojí tři znepřátelení zástupci svých národů. Indián svírá v ruce tomahavk, Mexičan netrpělivě hladí rukojeti svých koltů, zatímco kovboj vyplivne stéblo slámy z pusy a upraví si klobouk. To je Divoký západ.
World… 70%
World Domination - vládcem světa (?)
Máte-li rádi komplexní tahové strategie běžící jednoduše běžící v prohlížeči a zároveň od hry vyžadujete lokalizaci v českém jazyce, je horká novinka World Domination určená právě pro vás. Jako první na světě vám přinášíme exkluzivní recenzi!
WarpFire… 75%
WarpFire - objevujte galaxie (?)
V člověku je odjakživa zakořeněná touha poznávat něco nového. Něco neznámého a leckdy i nebezpečného. Aspirantů na tento status je samozřejmě povícero, ale my se dnes zaměříme na hluboký vesmír. Takže: tři, dva, jedna... WarpFire!
Webgame:… 80%
Webgame: LEGENDA ČESKÉHO INTERNETU (?)
Internetovým fenoménem posledních let jsou takzvané webové hry. A přestože se s nimi pytel roztrhává stále více a více, WebGame si na českém internetu dokázala vybudovat slušnou hráčskou základnu a těší se ze stále rostoucí obliby. Jenže čemu tato futuristická strategie vděčí za téměř dvacet tisíc hráčů?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z