The Settlers… 90%
The Settlers Online - Osadníci se vrací (?)
Celosvětově oblíbenou strategii The Settlers si nyní můžete zahrát ve vlastním prohlížeči zcela zdarma. Proto nenechte jednu z legend budovatelských strategií čekat.
Tanadu… 60%
Tanadu - do války! (?)
Vytvořte mocnou armádu a zapojte se do boje o nadvládu nad nově objeveným kontinentem světa Tanadu. Nechť na trůn usedne jen ten nejlepší!
Tiger… 70%
Tiger Woods PGA TOUR® Online - zadarmo ani kuře nehrabe (?)
Sportovní série Tiger Woods v první polovině roku zaútočila i na online pozitivní hráče a přichystala jim lahůdku v podobě Tiger Woods Online.
Torpia… 70%
Torpia - dobro nebo zlo? (?)
Hráli jste Travian, Ikariam a Divoké kmeny, jenže vás už stejné herní principy omrzely a chtěli byste si vyzkoušet něco nového? Magický svět Torpia je vám otevřený.
The Bible… 75%
The Bible Online - bůh je online (?)
O to, že doba jde neustále dopředu, se můžete přesvědčit na každém kroku. Civilní lety do vesmíru, simulace Velkého třesku nebo třeba nová webová hra The Bible Online.
Tennis… 70%
Tennis Manager - vychovejte si vlastního Berdycha (?)
Nadal? Berdych? Federer? Murray? Pche, vychovejte si své vlastní hvězdy ve svém vlastním tenisovém klubu. Nový manažer z prostředí bílého sportu vám to umožní.
The Veneticans… 70%
The Veneticans - obchoduj, vychovávej, buduj (?)
Podívejte se do vod Středozemního moře v období 15. století. Ovšem dovolená to nebude ani náhodou, coby obchodník se totiž musíte pořádně ohánět, jinak vás převálcuje tvrdá konkurence.
Trophy… 80%
Trophy Manager - já, manažer (?)
Při pohledu na (ne)úspěchy české fotbalové reprezentace v posledních letech se leckomu tento sport znechutil. Nicméně fotbal je ve skutečnosti skvělá hra a byla by škoda, kdybyste na něj zanevřeli. Virtuální fotbalová realita na vás už čeká.
Terminator… 45%
Terminator Salvation - válka pokračuje (?)
Čtvrtý díl Terminátora vtrhl do kin v létě letošního roku, a protože se jedná o pojem, který znají snad i lidé kinematografií nezasaženi, nemohlo se to obejít bez pořádného hypu. Jeho součástí je i webová hra Terminator: Salvation.
The Wrestling… 70%
The Wrestling Game - wrestling živě (?)
Na to, že vám čas od času přinášíme recenze na hry s mírně řečeno zvláštní tématikou, jsme si už zvykli – a vy jistě také. Nicméně když se nám do recenzentského hledáčku dostala webovka The Wrestling Game, nestačili jsme se divit.
Tagoria… 55%
Tagoria - prohnilý svět (?)
Nelítostná země plná krvelačných příšer, kde stačí jedno špatné šlápnutí a i ostřílení hrdinové se tříbenými meči padají k zemi s krví zborceným hrdlem. Není o zrovna místo na dovolenou, ale přesto jsme si jisti, že se tam minimálně ze zvědavosti podíváte. Kam? Do Tagorie!
Tales… 45%
Tales of Magic - magie je věčná (?)
Chcete se učit kouzla? Toužíte po tom, aby se z vás stal ten nejuznávanější kouzelník nebo čarodějka v celém širém okolí? Nebo rovnou na celém světě? V tom případě zahoďte knížky s Harrym Potterem a vyzkoušejte webovku Tales of Magic!
The Witcher… 60%
The Witcher Versus - na ostří meče (?)
Jednu webovou hru z prostředí Zaklínačské ságy - nejlepší slovanské fantasy z pera polského spisovatele Adrzeje Sapkowského jsme vám přinesli již minulý rok. Dnes vám představíme další, tentokrát s názvem The Witcher Versus.
TechWarrior… 60%
TechWarrior - futuristický svět s roboty (?)
Vojáci! Svět je v ohrožení! I když lidstvo vlastní velmi silné a moderní zbraně, je třeba začít válčit. Ale pozor, nebude to pro žádná idylka, chce to naopak velmi silné jedince, kteří se jen tak něčeho nezaleknou.
The Mobster… 50%
The Mobster - udělám mu nabídku, kterou odmítne (?)
Zatímco v dřívějších dobách si malí caparti hráli na policisty, dnes se situace razantně otočila a jednou z nejoblíbenějších dětských postav je gangster s pistolemi zastrčenými za opasek, nožem v botě a nejlépe ještě s zkrvavenou baseballovou pálkou v ruce. Ale jak se říká, proti gustu žádný dišputát.
The Mafia… 65%
The Mafia Boss - mafiánem snadno a pomalu (?)
Říkají vám něco jména Al Capone a John Gotti? Uhádnete co mají tito dva pánové společného? Inu, každý z nich byl ve své době obávaný mafián, před nímž se klanělo celé podsvětí. Jestliže se nebojíte pokusit se o totéž, je pro vás The Mafia Boss to pravé.
Tanoth… 30%
Tanoth - novinka od Gameforge (?)
Copak se poslední dobou kutilo v dílnách německého Gameforge? Pakliže jste dostali chuť na některé dílo této party a nechtějí se vám spouštět jejich starší kousky, vyzkoušejte zbrusu nový Tanoth!
The West… 90%
The West - Divoký západ v prohlížeči (?)
Pistolníci nosící kolty nízko u pasu, indiáni skalpující své oběti, zlatokopové kutající hluboko v horách, šerif dennodenně nalitý vodkou. Vítejte na Divokém západě, tak by se dala volně přeložit předchozí věta. Jestliže to chcete zažít na vlastní kůži, máme pro vás webovku The West.
The Soldiers… 65%
The Soldiers - na bitevním poli (?)
Máte-li rádi předělávky válečných konfliktů, právě třeba do podoby webových her, dnes pro vás máme jednu takovou. Jedná se o poměrně nový projekt českých vývojářů, kteří se ji snaží, i za pomoci samotných hráčů, neustále vylepšovat. Podařilo se jim společně docílit vysokých kvalit, nebo se jedná pouze o další „tuctovku“?!
The-Pimps… 85%
The-Pimps - pořádna gangsterka (?)
Být hodný je nuda. A navíc, slušňáci to přece nikdy nedotáhnou daleko, zatímco jejich protipóly si vždycky najdou nějaké vyhřáté místečko s kupou peněz pod nosem a respektem, který by jim záviděl nejeden diktátor. Což takhle stát se gangsterem
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z