SkyRama… 70%
SkyRama - létat jako pták (?)
PonyRama, FarmeRama, RamaCity a nyní také SkyRama. Jestliže vás nebaví farmařit, starostovat či nemáte rádi poníky, vyzkoušejte si vedení letiště od A do Z.
Seven… 65%
Seven Lands - kdo má pro strach uděláno (?)
Nebojíte se žádného nebezpečí? Máte rádi dobrodružné výpravy? Jestliže je vaše odpověď alespoň na jednu z těchto otázek ano, je webovka Seven Lands určena právě pro vás.
SoccerStar… 65%
SoccerStar - slavnější než Beckham (?)
Chtěli byste hrát za Real Madrid, jenže se stále plácáte v záloze FC Horní-Dolní? Začněte novou fotbalovou kariéru prostřednictvím hry SoccerStar a strčte všechny ostatní fotbalisty do kapsy.
Sad Ops… 70%
Sad Ops - vojáci, na můj povel... (?)
Nemáte rádi dlouhé budování a raději se soustředíte na vojenskou stránku věci? Žádný problém, nová webovka Sad Ops je pro vás jako stvořená.
Supremacy… 75%
Supremacy 1914 - vyválčete mír (?)
V hodinách dějepisu se první světová válka zdát být tak nudná. Ale podívejte se na to z pohledu webové strategie Supremacy 1914. Tady nejsou po nějaké nudě ani stopy.
Shakes… 70%
Shakes & Fidget - z komiksu na monitor (?)
Legendární komiks z prostředí Warcraftu přichází na vaše monitory v podobě webové hry. Tohle si žádný „wowkař“ zkrátka nemůže nechat ujít! Vydejte se po stopách Shakese a Fidgeta a staňte se hrdinou.
Soccer… 70%
Soccer Project - staňte se moneyžerem (?)
Přijdou vám komerční fotbalové manažery příliš drahé a složité? Chtěli byste raději něco jednoduchého a hlavně pokud možno úplně zdarma? Soccer Project obě výše zmíněné podmínky splňuje, takže vám nic nebrání v jeho vyzkoušení.
Space… 70%
Space Invasion - brázdění vesmíru (?)
Vydejte se spolu s námi do nitra vesmíru, kde na vás kromě černočerné tmy čeká objevování nových planet a budování vlastních kolonií. Navzdory právě probíhající finanční krizi vás tenhle výlet nebude stát ani korunu.
Samurai… 30%
Samurai Fights - samurajové nevymřeli (?)
Samurai Fights pochází z německé dílny společnosti BigPoint a pokud máte alespoň trochu v oblibě webové RPG hry, tak byste tuhle neměli minout. Ostatně se jedná o zhruba půl roku starý počin, takže čím dřív začnete, tím líp pro vás!
Stargate… 50%
Stargate game – Hvězdná Brána trochu jinak (?)
Pakliže patříte mezi fanoušky seriálu Hvězdná Brána, tato hra vás jistě potěší. Stargate Game nabízí hráčům vlastní svět. Svět, v němž jsou všechna stará spojenectví zapomenuta. V němž má každý z mnoha národů stejné šance na úspěch. Ke komu se přidáte vy?
Space… 95%
Space Domination – našláplá strategie (?)
Jestliže máte rádi vesmírné strategie, Space Domination si zaručeně oblíbíte. Zajímavý mix Ikariamu a Ogame, který si přesto drží svůj osobitý styl, nabízí neskutečné množství možností a taktizování. Zvolte si jednu z pěti ras a přidejte se k válečnému impériu!
SeaFight:… 95%
SeaFight: ŽIVOT MEZI PIRÁTY (?)
Moře je neklidné, téměř všude jsou obrovské lodě se zlatochtivými piráty, kteří se místo ruky ohánějí rezavým hákem. Na rameni jim sedí pestrobarevní papoušci, jež si prozpěvují válečné chorály s vidinou velkého pokladu. O co jde? O SeaFight, hru z pirátského prostředí!
StarGate… 70%
StarGate WebGame: HVĚZDNÁ BRÁNA OTEVŘENA (?)
Cestovat na jiné planety se dá pouze pomocí vesmírných lodí. Tedy alespoň si to většina lidí myslí. Nicméně americký seriál Hvězdná brána tuto domněnku rázně utnul a získal si tak nutný počet fanoušků po celém světě, a to Českou republiku nevyjímaje. A když se tito fanoušci nudí, dělají různé věci, například vytvoří webovou hru StarGate Webgame.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z