RamaCity… 80%
RamaCity - SimCity obléklo nový kabátek (?)
Jestliže rádi budujete, máte rádi grafy, čísla a podobné serepetičky, novinka jménem RamaCity se vám trefila přímo do vkusu. Ukončete rozdělanou práci a vrhněte se na budování vlastního města.
Rumble… 70%
Rumble Race - webové Need for Speed (?)
Webovka smíchaná s 3D závody? No nezní to skvěle? Chcete-li vědět, jak tato lákavá kombinace dopadla ve finálním výsledku, máme tu pro vás recenzi. Tři, dva, jedna – START!
Rangers… 70%
Rangers Land - nefalšovaná kovbojka (?)
Vyrůstali jste na Rodokapsech? Máte minimálně třikrát přečteného Vinnetoua? Chtěli jste být jako Old Shatterhand? Jestli je vaše odpověď na minimálně jednu z těchto otázek kladná, tak je Rangers Land hra určená přímo pro vás.
RubyGates… 80%
RubyGates - brána do světa (?)
Propracované webové RPG s vlastním herním světem i příběhem a navíc zdarma v českém jazyce? Je to jen sen? Ne, je to nová hra RubyGates, která si vaši pozornost získá už na první pohled.
Rageclaw… 20%
Rageclaw - vzhůru do země démonů (?)
Kdepak se asi schází všichni démoni, zrůdy, mutanti a jim podobná individua, když jim skončí šichta ve filmech nebo hrách a oni si konečně mohou vyhodit z kopýtka? No přeci v Rageclawi. Pokud se chcete na toto jedinečné místo podívat, tak směle do toho.
RuneScape… 70%
RuneScape – do světa MMO prohlížečem (?)
Dnes vám přinášíme poněkud netradiční webovou hru. Zajímavý mix World of Warcraft s Ultimou Online v poněkud netradičním prostředí. Vyplatilo se toto spojení dvou her? Ověřte si výsledek s námi. Stačí vám jediné – připojení k internetu a prohlížeč. Nechte se pohltit rozmanitým světem a užijte si RuneScape naplno.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z