MondoFoot… 75%
MondoFoot - fotbal v zajetí karet (?)
MondoFoot je poněkud netradičním titulem, který skloubil dvě věci dohromady. Chcete vědět, jak funguje sportovní manažer založený na systému karet? Poměrně dobře!
Moshi… 85%
Moshi Monsters - příšerky v. o. s. (?)
Moshi Monsters je po dlouhé době zase titulem, který nás v redakci maximálně překvapil. Ba co víc, on nás dokonce dokázal překvapit příjemně.
MechQuest… 70%
MechQuest - já jsem mech, kdo je víc? (?)
Je značně diskutabilní, jestli se někdy na olympiádu dostanou bitvy robotů jakožto právoplatný sport. Kdyby se tak skutečně stalo, díky hraní MechQuest byste oproti svým protivníkům měli velký náskok. Tak pojďte do toho!
Monstersaga… 85%
Monstersaga - Gameforge umí (?)
Zbrusu nový kousek k nám dorazil z Německa, konkrétně od známé firmy Gameforge. Monstersaga je záležitost stará teprve několik dní, jestli se tedy stále nemůžete rozhodnout, zdali ji vyzkoušet, či nikoli, neměli byste minout naši recenzi.
Maxithlon… 70%
Maxithlon - atletický ráj (?)
Atletická sezóna skončila už před několika týdny, nicméně pokud bez královny sportu nemůžete vydržet, už se nemusíte ukládat k zimnímu spánku. Namísto toho si vytvořte vlastní atletický klub v Maxithlonu!
Monopoly… 60%
Monopoly City Streets - kupte si celý svět (?)
Společenská hra Monopoly v deskové podobě je passé. Dnes vládne světu internet, a tak se i tato klasika dostala do online podoby. A co je nejlepší, Monopoly City Streets si můžete zahrát zcela zdarma!
MondoZoo… 75%
MondoZoo - veselá zoo (?)
Chtěli jste mít vlastní ZOO, ale v reálu na to nemáte dost peněz a Zoo Tycoon je pro vás příliš komplikovaný? Žádný problém, MondoZoo vám určitě sedne do noty! A navíc nebudete muset utratit ani korunu.
MyBrute… 45%
MyBrute - novodobí gladiátoři (?)
V posledních několika měsících se na internetu o pozornost začíná hlásit nová webovka jménem MyBrute. Ani my v redakci jsme neodolali a tento nový kousek jsme podrobili našemu důkladnému testování. Vy si nyní můžete přečíst, jak to dopadlo.
Môj psík… 75%
Môj psík - haf! (?)
Chtěli byste mít doma pejska, ale z jakýchkoli důvodů je to nemožné? Pokud vám nevadí virtuální vlastnictví něčeho, tak si zahrajte webovku s výmluvným názvem Môj psík. Nekonečné množství různých hafanů už netrpělivě čeká na své nové páníčky!
MIFA -… 85%
MIFA - fotbalový manažer na druhou (?)
Někteří z vás o ní možná slyšeli, někteří z vás ji možná znají, někteří z vás ji dokonce hráli. O čem je řeč? No přeci o MIFĚ – českém webovém fotbalovém manažeru, který se nedávno dočkal nové verze. A díky nám o ní budete vědět vše!
Mage Fight… 80%
Mage Fight - magie a fantasy (?)
Magie a fantasy si i v dnešním světě uzurpovaly své místo. Jen se podívejte, kolik je knih, filmů a samozřejmě také her, zabírajících se touto tematikou. Dnes pro vás máme jeden žhavý tip jménem Mage Fight.
MG-Soccer… 90%
MG-Soccer - za kulatým nesmyslem (?)
Venku je počasí, že by člověk psa nevyhnal a fotbal si zahrají jen ti nejodolnější. Všichni příznivci dobré kopané jsou tak odkázáni buď na televizní přenosy nebo na MG-Soccer, což je prvotřídní fotbalový manažer, navíc kompletně v českém jazyce.
MG-Hokej… 91%
MG-Hokej - skvělý herní zážitek (?)
Žánr sportovních manažerů si i přes svou poměrně krátkou existenci stihl získat miliony fanoušků po celém světě. Při rozmachu internetového fenoménu se sem tam začaly objevovat i webové hry, přičemž dnes vám přinášíme jeden takový hokejový manažer úplně zdarma!
ManagerZone… 90%
ManagerZone - fotbal - vytříbené čutání (?)
Chcete vidět, jaký by byl fotbal bez korupce? Tedy naprosto férová, nezkažená a transparentní kopaná? Od této možnosti vás nyní dělí pouhých pár kliknutí myši. Neváhejte a dobyjte se svým týmem z Horní Dolní fotbalovou Evropu!
Melior… 80%
Melior Annis - legendární strategie (?)
Dnes vám přinášíme recenzi staré dobré klasiky. Při vyslovení jména Melior Annis už snad i děti ve školce vědí, co to je. Jedna z nejstarších českých webových her si za svou existenci dokázala získat stovky nadšených hráčů. A nyní se chystá pohltit i vás.
Mafia… 75%
Mafia 1930 – přežijí pouze nejsilnější! (?)
Ponořte se do podsvětí, kde vládne nelegální obchod gangů bojujících o každý blok města. Vezměte chod města do svých rukou a začněte vydělávat peníze, o kterých se vám doteď jen zdálo. A jak? Pašujte drogy nebo alkohol, vykrádejte kasína a ochraňujte zbohatlíky!
ManagerZone… 85%
ManagerZone - Hokej: ŽIVOT S HOKEJKOU (?)
Staňte se nezapomenutelnou postavou ve světě ledního hokeje. Začněte manažerskou kariéru v regionální soutěži plné amatérů, s postupem času stoupejte ligami výš a výš, až k samotné lavičce reprezentace. Tuto nabídku nelze odmítnout!
Monsters… 50%
Monsters Game: UPÍŘÍ A VLKODLACI NA DRUHOU (?)
Nadevše milujete upíry a vlkodlaky, ale už máte plné zuby BiteFightu? Pak tu dnes máme hru určenou právě pro vás! MonstersGame se touto tematikou zabývá taktéž, proto je jen na vás, jaký si ze zmíněných dvou titul vyberete. A právě vydaná recenze má za úkol pomoct vám při rozhodování.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z