Koyotl… 70%
Koyotl - pohádkové fantasy (?)
Duchové, golemové, čarodějové a nejrůznější mytické bytosti – to je ve zkratce svět webové hry Koyotl. Pokud vám toto prostředí není cizí, určitě byste tuto záležitost neměli nechat projít bez povšimnutí.
Kultan… 70%
Kultan - život na moři (?)
Zažijte jedinečné dobrodružství na moři v líbivém 3D grafickém kabátku. Jediné, co pro to musíte udělat, je zaregistrovat se do webové hry Kultan. A jako obvykle za to nebudete muset platit ani korunu!
KapiBados… 50%
KapiBados - farmaření na tropickém ostrově (?)
Co všechno může člověk dělat v případě ztroskotání na ostrově? Může čekat na záchranu, může se zbláznit nebo se s tím pokusit srovnat. Nicméně založit si farmu, to už napadne jen málokoho.
Kapi Hospital… 65%
Kapi Hospital - vrchní sestra na pohotovost! (?)
Že už vás nebaví farmaření a chtěli byste si vyzkoušet něco jiného, ale zároveň stejně jednoduchého? Německý tým Upjers pro vás po výborné FarmeRamě připravil strategii s lékařského prostředí jménem Kapi Hospital.
Khan Wars… 75%
Khan Wars - středověk zkřížený s fantasy (?)
Středověk je bezesporu už sám o sobě atraktivní prostředí pro nějakou hru, nicméně když k němu ještě navíc přimícháte prvky fantasy, výsledek jistě bude zajímat každého z vás. Pojďte se na něj podívat.
K.O. Champs… 65%
K.O. Champs - naučte se pravý hák (?)
Společnost Bigpoint před několika dny vypustila zbrusu novou webovku jménem K.O. Champs. Výsledek dopadl vcelku kladně, ale více se už dozvíte v naší recenzi, která si na hru posvítí jako první v České republice.
Kings… 70%
Kings Age - pán středověkého hradu (?)
Jak by asi vypadal Travian ve středověku? S největší pravděpodobností stejně nebo velmi podobně jako webová hra Kings Age. Je-li vám středověká doba milá a zároveň se nebráníte strategiím, není nad čím přemýšlet, tlačítko Zahrát se nachází napravo po rozkliknutí recenze.
Katsuro:… 70%
Katsuro: Cesta Cti - šlechetný samuraj (?)
Minulý výlet do říše samurajů se příliš nevydařil, nicméně dnes si všechno vynahradíte do poslední nudou zmařené sekundy. Jako první v České republice máme tu čest představit vám recenzi zbrusu nového titulu Katsuro: Cesta Cti.
Korupce… 65%
Korupce Online - prozkoumejte české podsvětí (?)
Korupce není v dnešní době vůbec neobvyklá. Asi největší povyk kolem ní vznikl při odhalení slavné fotbalové aféry, v nichž hrálo roli i několik těch kapříků. Nicméně tato nemorální činnost je běžně prováděna i v daleko vyšších sférách, ostatně stačí se dívat pozorně na zprávy a za týden máte hezkou řádku příkladů. Přesvědčte se sami!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z