Ice Age… 60%
Ice Age Online - kde jsu moje žaludy? (?)
Krátce po uvedení třetího pokračování animáku Doba ledová byla spuštěna také stejnojmenná webová hra, kterou by si fanoušci filmu rozhodně neměli nechat ujít.
Imperial… 60%
Imperial Hero - instatní hrdina (?)
Tak. A je to tady zase. Svět nutně potřebuje hrdinu – a protože všichni Spidermanové, Batmanové, Aragornové i Geraltové jsou již rozebráni, bude muset na scénu nastoupit někdo nový. Třeba vy.
Imperion-… 75%
Imperion- veďte svůj lid (?)
Vesmírných strategií není nikdy dost a zvlášť těch, co jsou oděny do úžasného vizuálního kabátku. Zvolte si jednu ze tří rozdílných ras a vybojujte si své místo v galaxii. Vesmír je totiž nebezpečné místo, které neodpouští chyby.
Island… 70%
Island Assault - vybudujte velmoc (?)
Pravověrnou realtimovou strategii ve webovém provedení jsme vám již dlouho nepřinesli, a tak by nebylo špatné to napravit. Ze sousedního Německa k vám právě přichází titul Island Assault, který by fanoušky žánru mohl nadmíru potěšit.
Industry… 80%
Industry Tycoon - máte podnikatelského ducha? (?)
Někdo podnikatelského ducha má, jiný ne. Industry Tycoon si ale každopádně mohou zahrát zástupci obou skupin. Žádné finanční sankce v případě bankrotu zde nehrozí, takže se nemusíte vůbec bát.
Insect… 70%
Insect World: Z PŘÍBĚHU BROUKA (?)
Trpíte anarchofobií či jinou hysterickou „nemocí“ na hmyzí obyvatele naší modré planety? Chápu vás, sám trpím mírnou fobií vůči slizkým parazitům. A ač se to může zdát trochu podivné, i tito opovržení živočichové vedou mezi sebou krvelačnou bitvu o svobodu a spravedlnost. Nesmysl? Ne, příběh české webové strategie INSECT WORLD vás přesvědčí o opaku.
Ikariam:… 85%
Ikariam: OVLÁDNĚTE ŘECKO (?)
Pakliže se rozhodnete zahrát si dnes recenzovanou webovku, ocitnete se v době, kdy bylo starověké Řecko na vrcholu moci. Antická atmosféra obestírající vše kolem a skvělá zábava k tomu. Takové nabídce prostě neodoláte, ani kdybyste byli zapřísáhlí odpůrci dějepisu!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z