Howrse… 70%
Howrse - hej hou, už koníci jdou (?)
Webových her s tématikou chovu koní je pomálu, a tak hned zbystříme, když se nějaká taková objeví. Chov koní je totiž ve virtuální realitě neskutečná zábava.
Heroes… 75%
Heroes Game - vylepšená verze (?)
Hrdinové se opět vrací na vaše monitory, tentokrát v novější a lepší verzi. Jestliže jste už odmalička chtěli mít kovové drápy, laserové oči nebo schopnost ovládání času, jste na správné adrese.
HoboWars… 40%
HoboWars - život bezdomovce (?)
Webové hry už vznikly na nespočet témat, ale webovku z prostředí života bezdomovců jsme tu ještě neměli. Toulejte se drsnými ulicemi velkoměsta a protloukejte se životem, jak nejlépe se dá.
Hitman´s… 70%
Hitman´s Life - 47 - číslo 47 (?)
Chcete změnit práci? Přijde vám vaše zaměstnání nudné nebo chcete větší plat? Staňte se nájemným vrahem! O vzrušení a náležité finanční ohodnocení vaší práce se rozhodně nemusíte bát.
HellBlades… 65%
HellBlades - s vrtulníkem nejdál dojdeš (?)
Vzdušné souboje s vrtulníky v hlavní roli! Výbuchy, vzrušující manévry, ohnivé plameny šlehající vysoko na oblohu – to nejsou citace s plakátu nějakého hollywoodského velkofilmu, ale nastínění toho, o čem je dnes recenzovaná webová hra HellBlades.
Heroes… 65%
Heroes Game - Hrdinové jsou tady (?)
Hrdinové – americký seriál, který před pár lety obletěl svět, Českou republiku nevyjímaje, a získal si tisíce fanoušků, se k vám nyní vrací v podobě webové hry. A pozor! Jedná se titul od českých autorů.
Holy War… 50%
Holy War - Svatá válka na vašich monitorech (?)
Svatá válka dosahuje svého vrcholu, ve městech div netečou potoky krve a na každém rohu narazíte na šíleného fanatika se zbraní. Takovým sloganem by klidně mohly lákat cestovní kanceláře na výlet do světa hry Holy War.
Hokejka… 75%
Hokejka - pořádný hokejový příděl (?)
Milovníci zimních sportovních her by jistě neměli přehlédnout ojedinělou webovou hru Hokejka, na kterou vám právě přinášíme obsáhlou recenzi. Zajímá vás více? Pak čtěte dále.
Hockey… 85%
Hockey Arena: HOKEJ POD DROBNOHLEDEM (?)
Právě se ve městě uvolnilo místo generálního manažera hokejového týmu a vedení si vybralo zrovna vás. Jste zkrátka ambiciózní a neokoukaný. Že odmítnete? Ale jděte! Vítejte ve světě Hockey Areny!
Hattrick:… 95%
Hattrick: KRÁL MANAŽERŮ (?)
Právě máte jedinečnou příležitost ochutnat trenérský chlebíček! Vytvořte si vlastní tým a zdolejte s ním celý fotbalový svět. Nezáleží na vašich vědomostech a zkušenostech. Hra je opravdu pro každého, a proto neváhejte ani chviličku!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z