Gangs… 65%
Gangs of Dystropia - vítejte v budoucnosti (?)
Jak bude vypadat konec světa? Dost možná, že hodně podobně jako herní svět webovky Gangs of Dystopia. Pokud máte náturu přežít v tomto pekle, tak směle do toho.
Grepolis… 40%
Grepolis - druhý pohled (?)
Kdo by neznal řecké báje? Ani v případě, že se touto oblastí moc nezabýváte vám jména jako Herkules, Zeus nebo třeba Achilles nejsou neznámá. Ale dost už řečí a pojďte se s těmito hrdiny setkat na vlastní kůži!
Glory… 60%
Glory Kings - německá várka fantasy (?)
Máte pro strach uděláno? O víkendech nocujete na hřbitově, před spaním si pouštíte SAW a na stěně vám visí obouruční meč? Skvělé, v tom případě se ve světě Glory Kings budete cítit jako doma.
Gilde… 70%
Gilde 1400 - jak jdou obchody? (?)
V dnešní uspěchané době by si nemálo lidí chtělo vyzkoušet, jak se asi žilo lidem ve středověku. Počítačové hry jsou skvělé díky tomu, že si to můžete vyzkoušet relativně bez následků. Takový středověký život vám ukáže například Gilde 1400.
Gladius… 85%
Gladius II - krev poteče proudem (?)
Gladiátorské zápasy se poslední dobou dostávají opět do popředí zájmů a dokonce jsem nedávno slyšela i něco o jejich obnově. Jak moc je ta zpráva pravdivá to netuším, ale jedno vím jistě – v herním průmyslu se jedné takové obnovy dočkáte také. Právě teď.
Gladiatus:… 80%
Gladiatus: GLADIÁTOŘI, DO BOJE! (?)
Gladiátoři byli ve své době nesmírně žádaným zbožím. Ostatně bojovat v aréně na život a na smrt byl určitě dětský sen mnoha z vás, tak proč si jej nesplnit? Zkuste webový Gladiatus!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z