Drivals… 70%
Drivals - na plný plyn (?)
Automobilové závody ve webovém prohlížeči, aniž byste museli něco instalovat? To si necháme líbit! A vy si Drivals můžete samozřejmě vyzkoušet také.
Devil… 15%
Devil Fight 2: The Revolt - zlý, horší, nejhorší (?)
Ti zlí to mají vždycky jednodušší. Ti zlí nakonec vždycky vyhrají. A koneckonců, ty zlé si vždycky všichni pamatují nejlépe. Tak proč se nestát krutým zlořádem také?
DragonFable… 85%
DragonFable - RPG lahůdka (?)
Hrdinství, spousta soubojů, kouzla, nepřátelská monstra, komplexní fantasy svět… no není to sen každého hráče RPG? Pojďte se spolu s námi podívat, jestli ho DragonFable splnil.
Damoria… 55%
Damoria - dobyjte ostatní královstí (?)
Všichni virtuální stratégové, zbystřete! Po fenomenálním Travianu, Divokých kmenech, Ikariamu, Space Domination a dalších webových her, co jsme vám přinesli, se nyní o slovo hlásí poměrně zakřiknutá Damoria. Dejte jí šanci!
Deepolis… 65%
Deepolis - svět pod vodou (?)
Mořský vlk. Kdo z vás by se nechtěl honosit takovýmto označením? Bohužel, naše zeměpisné šířky člověku moc možností, jak toho dosáhnout nedovolují, a tak se o slovo hlásí nová webovka s názvem Deepolis. Pojďte si ji proklepnou zblízka jako první v republice.
Dogs of… 80%
Dogs of the Seas - ovládněte Karibik (?)
Webovky s pirátskou tematikou jsou poslední dobou docela v módě. Ostatně stačí se podívat do naší databáze, určitě tam nějaký ten kousek najdete. Anebo můžete vyzkoušet Dogs of the Seas. Litovat rozhodně nebudete.
Dark Throne… 60%
Dark Throne - fantasy je fantasy (?)
Elfové skrývající se v temných lesích s bujarou zelení, nemrtví povstávající z prašných hřbitovů, goblini vylézající ze svých zatuchlých kobek a konečně také lidé v nablýskaném brnění. Volba na čí stranu se přikloníte zůstává na vás. Svět Dark Throne vás uvítá s otevřenou náručí.
DarkOrbit… 85%
DarkOrbit - prozkoumejte všechny kouty vesmíru (?)
Tvůrci her nám - jakožto lidstvu - moc šancí do budoucna nedávají. Jak jinak byste si vysvětlili záplavu titulů s post-apokalyptickou tematikou, kde byla Země a mnohdy také většina jejích obyvatel zničena? Asi na tom něco bude. Ale lepší než dumat nad neveselými úvahami je zahrát si titul DarOrbit, v němž můžete všechno tohle zažít na vlastní kůži, avšak zcela bez úhony!
Dig´n´… 70%
Dig´n´ Fight: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (?)
Originalita a webové hry? To se k sobě moc nehodí, což dokazuje především fakt, že ojedinělých, neotřelých a v mnoha ohledech zvláštních her se na tomto poli urodí opravdu málo. O to víc nás zaujal titul Dign Fight, který až hraničí s šíleností. Jak jinak byste nazvali hříčku, v níž se staráte o svou kobku, stavíte armádu rarášků a dolujete v podzemí?
Dark Elf:… 70%
Dark Elf: LEGENDA VĚKŮ (?)
Veďte svůj národ za vítězstvím a slávou. Vybudujte nejmocnější říši, jejíž sláva se bude hvězd dotýkat a legendy o ní vytrvají věčně. Velikost a dlouhověkost těchto bájí záleží pouze na vás, a proto nepromeškejte ani vteřinu a pusťte se do hraní!
Damokles:… 75%
Damokles: VIRTUÁLNÍ REALITA (?)
Když se řekne sociální simulátor, snad všem z vás se vybaví dvě slova - The Sims. Tato legendární hra se stala oblíbenou po celém světě, proto není vůbec divné, že se dočkala mnoha různých kopií. Nedávno jsme vám přinesli recenzi na Kissies, což je prakticky nejlepší freewarová kopie Simíků. A právě dnes vám přinášíme Damokles – aspiranta na vítězství v sekci webovek letošního roku.
Divoké… 85%
Divoké Kmeny: SÍLA A ODHODLANOST VŽDY ZVÍTĚZÍ (?)
Osamocená vesnice a jasný cíl: vybudujte nejmocnější království ze všech a staňte se nejslavnějším panovníkem široko daleko. Ovšem v okolí se nacházejí i jiné osady, nezapomeňte tedy na ně!
DarkPirates:… 80%
DarkPirates: PODMAŇTE SI GALAXII (?)
Ve vesmírů panuje absolutní chaos. Čtyři společnosti válčí o nerostné bohatství, které je roztroušeno po všech koutech neznámé galaxie. A vaším úkolem je stát se nejobávanějším rabiákem v této části kosmu. Nečekejte ani vteřinu a hrajte!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z