Caesary… 80%
Caesary - překonejte Caesara (?)
Doba starověkého Říma je dnes už dávno pryč, ale vy si ji můžete na vlastní kůži vyzkoušet v dynamické webovce Caesary. Jak jinak, než zcela zdarma.
CrazyGremlins… 65%
CrazyGremlins - život gremlinův (?)
Gremlini nemají špatný život. Chodí do práce, občas se porvou v hospodě… čas od času zajdou do obchodu. Zkrátka nic neobvyklého. Ale dost řečí, vyzkoušejte si to raději sami.
CrimeJacks… 60%
CrimeJacks - nejrychlejší cesta do vězení (?)
Novinka od BigPointu slibuje nelítostné prostředí pouličních gangů, špinavé obchody s drogami a prostituci. Jaký však je CrimeJacks ve skutečnosti? Více se dozvíte v naší recenzi.
Caribic… 50%
Caribic Islands - vy ještě nemáte svůj ostrov? (?)
Pokud byste si chtěli koupit vlastní ostrov v Karibiku, museli byste si v korunách připravit minimálně sedmi cifernou sumu. My ale budeme tak hodní, že vám ukážeme, jak takový ostrov získat zcela zdarma.
Case White… 60%
Case White - vojáku, pooozor! (?)
Druhá světová válka po tisíc osmisté padesáté deváté? Ano, ale tentokrát to nebude jen tak obyčejný výlet do minulosti. Tentokrát se na všechno podíváte s perspektivy pořádné webové hry.
Castle… 50%
Castle Fight - vy ještě nemáte svůj hrad? (?)
O tom, jak se asi žilo ve středověku, se dnešní člověk může jen dohadovat – minimálně do doby vynálezu stroje času. Zatím se můžete spokojit leda s knížkami, případně filmy. A ti odvážnější z vás by neměli minout Castle Fight.
ChaosCars… 65%
ChaosCars - chaos na silnici (?)
Pořádně vytuningovaná auta s kulomety na střeše a nádrží nitra na podvozku, létající vzduchem. Výbuchy, oheň, roztříštěné kusy plechu či vysypaná skla. Ne, tohle není nová řada seriálu Kobra 11, ale webová hra Chaos Cars.
Castle… 65%
Castle Kingdom: STŘEDOVĚK NA ČESKÝ ZPŮSOB (?)
Na webový titul Castle Kingdom od perspektivního českého týmu Darkmoon Soft jsme se načekali pěkně dlouho. Ovšem nyní je hra konečně dokončena a zpřístupněna hráčům. My máme tu čest vám ji jako vůbec první na světě představit!
CzechWar:… 50%
CzechWar: BUDUJEME NOVOU REPUBLIKU (?)
Na území České republiky zuří občanská válka. Všechny tři kraje chtějí být nezávislým státem, a proto se do války hlásí opravdu každý. Kdo není v armádě trpí a strádá. Na které straně barikády chcete být vy? Vítěz si bude moci vybudovat zemi dle vlastního uvážení. Pomozte zvítězit svému kraji!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z