BloodMoon… 60%
BloodMoon - vlkodlako-upíří války z první ruky (?)
Upíři a vlkodlaci. To jsou dvě tajemné záhady, které nenechají spát nejednomu filmaři, spisovateli či dokonce hernímu vývojaři. A tito mystičtí tvorové nenechali na pokoji ani pány z Playa Games.
Battlestar… 75%
Battlestar Galactica Online - oblíbený seriál ve vašem prohlížeči (?)
Webová hra podle úspěšného televizního seriálu zcela zdarma? Ano, nekonečný vesmír v Battlestar Galactica Online už na vás čeká – stačí jen spustit webový prohlížeč.
BuzzerBeater… 80%
BuzzerBeater - basketbalová mánie (?)
Po delší půstu vám opět přinášíme recenzi na webový manažer. A že to tentokrát není jen tak ledajaký titul! BuzzerBeater si pochvalují desítky tisíc hráčů z celého světa.
BeAnts… 40%
BeAnts - polámal se mraveneček (?)
Myslíte si, že bydlet v paneláku je otrava? Jdou vám sousedé pěkně na nervy? A co takhle když budete bydlet v mraveništi společně s dalšími tisíci mravenci!
BeBugs… 60%
BeBugs - krvelačné berušky (?)
Slunéčka sedmitečná jdou do války. Svět se úplně zbláznil? Ale kdepak, to na vašich monitorech jen zabydluje nová webová strategie od našich německých sousedů. Hmyzí válka může začít.
BSG Universum… 55%
BSG Universum - hledání bájné Země (?)
Pro fandy seriálu se sen stává skutečností a i oni mohou zasednout do velitelské židle ve webové hře, na motivy slavného seriálu Battlestar Galactica. Přidáte se na stranu s Cylonů a vyhladíte lidstvo, nebo naopak budete bojovat za jeho přežití?
Blade… 40%
Blade The Warrior - Řím nebo Sparta? (?)
Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, nepokojem zmítaná zem zrodila hrdinku. Byla to Xena, mocná princezna bojovnice, zocelená… teda, vlastně ne. Žádná Xena, ba ani Herkules. Dnes na scénu přicházíte vy!
Battle… 90%
Battle of Gods - Hrdinové v prohlížeči (?)
I přes značné stáři herní série Heroes, jsme se zatím nedočkali jejího kvalitního freeware klonu. Koho by před pár lety napadlo, že se objeví webovka, jež této legendě nebude konkurovat jenom herními mechanismy, ale i propracovanou grafikou.
Banana… 50%
Banana King - banánový podnikatel (?)
Dnes, v době celosvětové ekonomické krize, je dobrý každý peníz. Ovšem pracovních příležitostí málo, a tak nezbývá, než hledat co se dá. Banana King vás dostane do kůže majitele plantáží banánovníku, který může obratem vydělávat tisíce dolarů denně. Škoda, že jen těch virtuálních.
BeBees… 40%
BeBees - bzzzzučící hra (?)
Každá kapka medu je důležitá! Tak zní podtitulek dnes recenzovaného počinu se sympatickým názvem BeBees. V případě, že netrpíte alergií na včelí žihadlo, se můžete směle pustit do čtení následujícího textu.
BasketSim… 75%
BasketSim - hurá na palubovku (?)
V dnešní době se díky hrám můžete stát manažerem prakticky čehokoli. Nejznámější jsou samozřejmě různé fotbalové, hokejové, případně závodní simulace života bysnysmana. Nicméně, tato rodina se stále rozrůstá i o méně nápadné členy, jako je například BasketSim.
Berlin… 90%
Berlin Game - dobyjte Evropu (?)
Druhá světová válka byla bezpochyby jedním z nejhrůznějších okamžiků v historii celého lidstva. Významným okamžikem závěrečných fází bojů bylo dobytí samotného Berlína. Atmosféru bojů si budete moci vyzkoušet i v tomto webovém titulu, který nemá na české scéně obdoby!
Boj o… 75%
Boj o Korunu Českou - vládcem České republiky (?)
Korunu pro vládce českých zemí nemůže získat jen tak nějaký pobuda, to je jasné. Navíc, absolutistický způsob vlády je už dnes přeci jen trošku out, takže se budete muset poohlédnout po nějakých těch spoluvládcích. Tak co, zvládnete to?
BattleKnight:… 50%
BattleKnight: STAŇTE SE RYTÍŘEM (?)
Chrabří rytíři na koních, šermířské souboje, při nichž odlétávají zlatavé jiskry, středověké hrady opletené temnými tajemstvími a tak dále. V BattleKnight se setkáte se všemi typickými znaky středověku, avšak dostanete i něco navíc. Více v následující recenzi!
BiteFight:… 65%
BiteFight: UPÍR NEBO VLKODLAK? (?)
Vlevo stojí vlkodlak: tesáky do ruda zbarvené krví z předchozí oběti, spolu s drápy lesknoucími se ve svitu měsíce, jež mu dodávají zlověstný vzhled. A proti němu postává upír, jehož bílá kůže ve tmě září jako drahokam. Oba soci čekají na pravou chvíli, v níž začne neúprosný boj. Přežít může jen ten nejlepší. Dámy a pánové, vítejte ve světě BiteFight!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z