Aquarama… 65%
Aquarama - a zase ty rybičky (?)
Pořiďte si naprosto nenáročné domácí zvířátko, se kterým si užijete spoustu zábavy, ale zároveň vás jeho chov nebude stát ani jednu jedinou korunu. Jde totiž o virtuální rybičky!
Afterwind… 75%
Afterwind - webovka á la Risk (?)
Dnes se společně s námi podíváte na zoubek webové strategii inspirované deskovou hrou Risk. Budujte armádu, vyhrávejte bitvy, rozšiřujte území a hlavně se u toho bavte!
Aloriah… 75%
Aloriah - vy kontra Dračí Matka (?)
Máte rádi draky? Myslíte si, že jsou to ta nejlepší stvoření na světě? Ano? Tak to raději běžte pryč, webovka Aloriah není nic pro vás. Vy ostatní se však můžete směle postavit obrovským netvorům chrlícím oheň.
A.I. War… 65%
A.I. War - roboti jdou do boje (?)
A je to tady! Umělá inteligence přestala poslouchat lidi a začala jednat na svou vlastní železnou pěst. Pokud tedy zrovna nesympatizujete s přechytračelou AI, je vaší povinností pustit se do nelítostného boje.
Age of… 70%
Age of Expansion: EMZÁCKÁ EXPANZE (?)
Tiše se se svou jednotkou blížím k našemu táboru, nikde nic, jen trosky kdysi živé metropole. Z prázdnoty před námi se začínají objevovat drobné skupinky nepřátel. Vydávám rozkaz krýt se mezi zničenými domy, ale během chvíle jsou nepřátelé ve značné přesile...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z