MG-Hokej… 91%
MG-Hokej - skvělý herní zážitek (?)
Žánr sportovních manažerů si i přes svou poměrně krátkou existenci stihl získat miliony fanoušků po celém světě. Při rozmachu internetového fenoménu se sem tam začaly objevovat i webové hry, přičemž dnes vám přinášíme jeden takový hokejový manažer úplně zdarma!
ManagerZone… 90%
ManagerZone - fotbal - vytříbené čutání (?)
Chcete vidět, jaký by byl fotbal bez korupce? Tedy naprosto férová, nezkažená a transparentní kopaná? Od této možnosti vás nyní dělí pouhých pár kliknutí myši. Neváhejte a dobyjte se svým týmem z Horní Dolní fotbalovou Evropu!
XBlaster… 80%
XBlaster - robotický gladiátor (?)
Vžžuuuuuum! Křřřřaaaaaaach! Prásk! Booooom! Na jedné straně arény leží jakýsi blíže nespecifikovaný kus plechu, který po prozkoumání připomíná robota. Na druhé straně místnosti se raduje druhý ze dvou soků – dnes byl prostě lepší. Budete na jeho místě příště stát vy?
Fantasy… 80%
Fantasy World 5.0 RISE - v nové a lepší verzi (?)
Před zhruba měsícem a půl jsme vám přinesli recenzi zbrusu nové české webovky jménem Fantasy World. Přestože se jednalo o poměrně solidní počin, na ty nejlepší příčky to stále nebylo. Situaci by ale mohla změnit verze 5.0 RISE, která spatřila světlo světa právě v těchto dnech. Čtěte žhavou recenzi!
DarkOrbit… 85%
DarkOrbit - prozkoumejte všechny kouty vesmíru (?)
Tvůrci her nám - jakožto lidstvu - moc šancí do budoucna nedávají. Jak jinak byste si vysvětlili záplavu titulů s post-apokalyptickou tematikou, kde byla Země a mnohdy také většina jejích obyvatel zničena? Asi na tom něco bude. Ale lepší než dumat nad neveselými úvahami je zahrát si titul DarOrbit, v němž můžete všechno tohle zažít na vlastní kůži, avšak zcela bez úhony!
Melior… 80%
Melior Annis - legendární strategie (?)
Dnes vám přinášíme recenzi staré dobré klasiky. Při vyslovení jména Melior Annis už snad i děti ve školce vědí, co to je. Jedna z nejstarších českých webových her si za svou existenci dokázala získat stovky nadšených hráčů. A nyní se chystá pohltit i vás.
The Lost… 75%
The Lost Empires - ztraceni na ostrově (?)
Fantasy. Čím to, že právě tímto žánrem se inspirovala početná sorta – nejen - webových her? Možná to bude tím, že tady si člověk může popustit uzdu fantazie až na hranice samotných možností. A třeba se pak podaří vymyslet titul The Lost Empires, jehož recenzi vám dnes přinášíme.
Boj o… 75%
Boj o Korunu Českou - vládcem České republiky (?)
Korunu pro vládce českých zemí nemůže získat jen tak nějaký pobuda, to je jasné. Navíc, absolutistický způsob vlády je už dnes přeci jen trošku out, takže se budete muset poohlédnout po nějakých těch spoluvládcích. Tak co, zvládnete to?
Mafia… 75%
Mafia 1930 – přežijí pouze nejsilnější! (?)
Ponořte se do podsvětí, kde vládne nelegální obchod gangů bojujících o každý blok města. Vezměte chod města do svých rukou a začněte vydělávat peníze, o kterých se vám doteď jen zdálo. A jak? Pašujte drogy nebo alkohol, vykrádejte kasína a ochraňujte zbohatlíky!
Fantasy… 70%
Fantasy World - staňte se hrdinou! (?)
Ryze českých webových her není příliš mnoho, a tak jsme rádi za každý nový a především kvalitní přírůstek do jejich rodiny. Před několika týdny se jeden takový počin objevil, proto jsme neváhali a titul pořádně probádali. Nyní vám tak jako první na světě představujeme recenzi webovky Fantasy World!
Age of… 70%
Age of Expansion: EMZÁCKÁ EXPANZE (?)
Tiše se se svou jednotkou blížím k našemu táboru, nikde nic, jen trosky kdysi živé metropole. Z prázdnoty před námi se začínají objevovat drobné skupinky nepřátel. Vydávám rozkaz krýt se mezi zničenými domy, ale během chvíle jsou nepřátelé ve značné přesile...
ManagerZone… 85%
ManagerZone - Hokej: ŽIVOT S HOKEJKOU (?)
Staňte se nezapomenutelnou postavou ve světě ledního hokeje. Začněte manažerskou kariéru v regionální soutěži plné amatérů, s postupem času stoupejte ligami výš a výš, až k samotné lavičce reprezentace. Tuto nabídku nelze odmítnout!
Evolution:… 75%
Evolution: VEĎ SVŮJ LID EVOLUCÍ (?)
Myslíte si o sobě, že jste rozenými stratégy, kteří by vedli naší malinkou republiku k lepším zítřkům, ale jste přitom příliš škaredí na to, abyste se do parlamentu dostali hereckou kariérou jako božský Arnie? Zkuste to jinak, bezbolestně a hlavně za 0,-Kč včetně DPH! Veďte svůj lid evolucí!
SeaFight:… 95%
SeaFight: ŽIVOT MEZI PIRÁTY (?)
Moře je neklidné, téměř všude jsou obrovské lodě se zlatochtivými piráty, kteří se místo ruky ohánějí rezavým hákem. Na rameni jim sedí pestrobarevní papoušci, jež si prozpěvují válečné chorály s vidinou velkého pokladu. O co jde? O SeaFight, hru z pirátského prostředí!
Insect… 70%
Insect World: Z PŘÍBĚHU BROUKA (?)
Trpíte anarchofobií či jinou hysterickou „nemocí“ na hmyzí obyvatele naší modré planety? Chápu vás, sám trpím mírnou fobií vůči slizkým parazitům. A ač se to může zdát trochu podivné, i tito opovržení živočichové vedou mezi sebou krvelačnou bitvu o svobodu a spravedlnost. Nesmysl? Ne, příběh české webové strategie INSECT WORLD vás přesvědčí o opaku.
StarGate… 70%
StarGate WebGame: HVĚZDNÁ BRÁNA OTEVŘENA (?)
Cestovat na jiné planety se dá pouze pomocí vesmírných lodí. Tedy alespoň si to většina lidí myslí. Nicméně americký seriál Hvězdná brána tuto domněnku rázně utnul a získal si tak nutný počet fanoušků po celém světě, a to Českou republiku nevyjímaje. A když se tito fanoušci nudí, dělají různé věci, například vytvoří webovou hru StarGate Webgame.
Castle… 65%
Castle Kingdom: STŘEDOVĚK NA ČESKÝ ZPŮSOB (?)
Na webový titul Castle Kingdom od perspektivního českého týmu Darkmoon Soft jsme se načekali pěkně dlouho. Ovšem nyní je hra konečně dokončena a zpřístupněna hráčům. My máme tu čest vám ji jako vůbec první na světě představit!
Ikariam:… 85%
Ikariam: OVLÁDNĚTE ŘECKO (?)
Pakliže se rozhodnete zahrát si dnes recenzovanou webovku, ocitnete se v době, kdy bylo starověké Řecko na vrcholu moci. Antická atmosféra obestírající vše kolem a skvělá zábava k tomu. Takové nabídce prostě neodoláte, ani kdybyste byli zapřísáhlí odpůrci dějepisu!
Hockey… 85%
Hockey Arena: HOKEJ POD DROBNOHLEDEM (?)
Právě se ve městě uvolnilo místo generálního manažera hokejového týmu a vedení si vybralo zrovna vás. Jste zkrátka ambiciózní a neokoukaný. Že odmítnete? Ale jděte! Vítejte ve světě Hockey Areny!
F1 Stars:… 70%
F1 Stars: F1 NA DOSAH (?)
Ani ne před měsícem se opět rozjel velký kolotoč jménem F1. Až do září se budou ti nejlepší piloti v těch nejlepších monopostech přetahovat o vítězství. Obyčejný smrtelník by neměl šanci zakusit něco takového, nicméně doba jde kupředu, takže se i vy můžete stát manažerem svého vlastního týmu Formule 1.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z