MIFA -… 85%
MIFA - fotbalový manažer na druhou (?)
Někteří z vás o ní možná slyšeli, někteří z vás ji možná znají, někteří z vás ji dokonce hráli. O čem je řeč? No přeci o MIFĚ – českém webovém fotbalovém manažeru, který se nedávno dočkal nové verze. A díky nám o ní budete vědět vše!
Pirates… 70%
Pirates Assault - piráti všech zemí, spojte se (?)
„S lebkou a zkřížený jsou hnáty, kořalka ať teče, to je pro nás pro piráty... ráj!“, tak nějak začíná refrén jedné písničky Daniela Landy. Tento hit by se klidně mohl stát hymnou webovky Pirates Assault. Jestli máte dostatek odvahy, pojďte se podívat proč.
WarpFire… 75%
WarpFire - objevujte galaxie (?)
V člověku je odjakživa zakořeněná touha poznávat něco nového. Něco neznámého a leckdy i nebezpečného. Aspirantů na tento status je samozřejmě povícero, ale my se dnes zaměříme na hluboký vesmír. Takže: tři, dva, jedna... WarpFire!
Evropa… 75%
Evropa - ovládněte kontinent (?)
Chtěli byste se vrátit do 2. světové války a vyvinout vlastní strategii na dobytí Evropy? Jestliže jste si odpověděli kladně, máme tu pro vás lahůdku v podobě hry s názvem Evropa.
Power… 95%
Power Challenge - pecka na druhou (?)
Zapomeňte na všechny ty úplně stejné sportovní manažery, přichází totiž revoluce ve webovém hraní! Skutečný, realtimový a opravdu, ale opravdu kvalitní fotbal ve webovém prostředí. Dnešek je zkrátka učiněným svátkem pro všechny fotbalové fanoušky!
The Mafia… 65%
The Mafia Boss - mafiánem snadno a pomalu (?)
Říkají vám něco jména Al Capone a John Gotti? Uhádnete co mají tito dva pánové společného? Inu, každý z nich byl ve své době obávaný mafián, před nímž se klanělo celé podsvětí. Jestliže se nebojíte pokusit se o totéž, je pro vás The Mafia Boss to pravé.
Mage Fight… 80%
Mage Fight - magie a fantasy (?)
Magie a fantasy si i v dnešním světě uzurpovaly své místo. Jen se podívejte, kolik je knih, filmů a samozřejmě také her, zabírajících se touto tematikou. Dnes pro vás máme jeden žhavý tip jménem Mage Fight.
BasketSim… 75%
BasketSim - hurá na palubovku (?)
V dnešní době se díky hrám můžete stát manažerem prakticky čehokoli. Nejznámější jsou samozřejmě různé fotbalové, hokejové, případně závodní simulace života bysnysmana. Nicméně, tato rodina se stále rozrůstá i o méně nápadné členy, jako je například BasketSim.
RuneScape… 70%
RuneScape – do světa MMO prohlížečem (?)
Dnes vám přinášíme poněkud netradiční webovou hru. Zajímavý mix World of Warcraft s Ultimou Online v poněkud netradičním prostředí. Vyplatilo se toto spojení dvou her? Ověřte si výsledek s námi. Stačí vám jediné – připojení k internetu a prohlížeč. Nechte se pohltit rozmanitým světem a užijte si RuneScape naplno.
Tanoth… 30%
Tanoth - novinka od Gameforge (?)
Copak se poslední dobou kutilo v dílnách německého Gameforge? Pakliže jste dostali chuť na některé dílo této party a nechtějí se vám spouštět jejich starší kousky, vyzkoušejte zbrusu nový Tanoth!
The West… 90%
The West - Divoký západ v prohlížeči (?)
Pistolníci nosící kolty nízko u pasu, indiáni skalpující své oběti, zlatokopové kutající hluboko v horách, šerif dennodenně nalitý vodkou. Vítejte na Divokém západě, tak by se dala volně přeložit předchozí věta. Jestliže to chcete zažít na vlastní kůži, máme pro vás webovku The West.
MG-Soccer… 90%
MG-Soccer - za kulatým nesmyslem (?)
Venku je počasí, že by člověk psa nevyhnal a fotbal si zahrají jen ti nejodolnější. Všichni příznivci dobré kopané jsou tak odkázáni buď na televizní přenosy nebo na MG-Soccer, což je prvotřídní fotbalový manažer, navíc kompletně v českém jazyce.
Korupce… 65%
Korupce Online - prozkoumejte české podsvětí (?)
Korupce není v dnešní době vůbec neobvyklá. Asi největší povyk kolem ní vznikl při odhalení slavné fotbalové aféry, v nichž hrálo roli i několik těch kapříků. Nicméně tato nemorální činnost je běžně prováděna i v daleko vyšších sférách, ostatně stačí se dívat pozorně na zprávy a za týden máte hezkou řádku příkladů. Přesvědčte se sami!
Stargate… 50%
Stargate game – Hvězdná Brána trochu jinak (?)
Pakliže patříte mezi fanoušky seriálu Hvězdná Brána, tato hra vás jistě potěší. Stargate Game nabízí hráčům vlastní svět. Svět, v němž jsou všechna stará spojenectví zapomenuta. V němž má každý z mnoha národů stejné šance na úspěch. Ke komu se přidáte vy?
The Soldiers… 65%
The Soldiers - na bitevním poli (?)
Máte-li rádi předělávky válečných konfliktů, právě třeba do podoby webových her, dnes pro vás máme jednu takovou. Jedná se o poměrně nový projekt českých vývojářů, kteří se ji snaží, i za pomoci samotných hráčů, neustále vylepšovat. Podařilo se jim společně docílit vysokých kvalit, nebo se jedná pouze o další „tuctovku“?!
F1 Manager… 45%
F1 Manager - Ronem Dennisem snadno a rychle (?)
Připadá vám zvuk motoru v osmnácti tisících otáčkách jako andělská hudba a vůně benzínu jako ten nejlepší parfém na světě? Pak nesmíte prošvihnout příležitost zasednout do vedení týmu formule 1 a ukázat světu své znalosti a schopnosti!
Space… 95%
Space Domination – našláplá strategie (?)
Jestliže máte rádi vesmírné strategie, Space Domination si zaručeně oblíbíte. Zajímavý mix Ikariamu a Ogame, který si přesto drží svůj osobitý styl, nabízí neskutečné množství možností a taktizování. Zvolte si jednu z pěti ras a přidejte se k válečnému impériu!
Berlin… 90%
Berlin Game - dobyjte Evropu (?)
Druhá světová válka byla bezpochyby jedním z nejhrůznějších okamžiků v historii celého lidstva. Významným okamžikem závěrečných fází bojů bylo dobytí samotného Berlína. Atmosféru bojů si budete moci vyzkoušet i v tomto webovém titulu, který nemá na české scéně obdoby!
Hokejka… 75%
Hokejka - pořádný hokejový příděl (?)
Milovníci zimních sportovních her by jistě neměli přehlédnout ojedinělou webovou hru Hokejka, na kterou vám právě přinášíme obsáhlou recenzi. Zajímá vás více? Pak čtěte dále.
The-Pimps… 85%
The-Pimps - pořádna gangsterka (?)
Být hodný je nuda. A navíc, slušňáci to přece nikdy nedotáhnou daleko, zatímco jejich protipóly si vždycky najdou nějaké vyhřáté místečko s kupou peněz pod nosem a respektem, který by jim záviděl nejeden diktátor. Což takhle stát se gangsterem
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z