Kings… 70%
Kings Age - pán středověkého hradu (?)
Jak by asi vypadal Travian ve středověku? S největší pravděpodobností stejně nebo velmi podobně jako webová hra Kings Age. Je-li vám středověká doba milá a zároveň se nebráníte strategiím, není nad čím přemýšlet, tlačítko Zahrát se nachází napravo po rozkliknutí recenze.
Valael… 45%
Valael - další fantasy RPG (?)
Další z nekonečné plejády fantasy světů plného rozličných ras je tady. Tentokrát nese poetický název Valael, ovšem nenechte se zmást. Herní svět není nikterak přívětivý a namísto veršů zde budete skládat lebky zabitých nepřátel na svou výsostnou mohylu.
Industry… 80%
Industry Tycoon - máte podnikatelského ducha? (?)
Někdo podnikatelského ducha má, jiný ne. Industry Tycoon si ale každopádně mohou zahrát zástupci obou skupin. Žádné finanční sankce v případě bankrotu zde nehrozí, takže se nemusíte vůbec bát.
Dogs of… 80%
Dogs of the Seas - ovládněte Karibik (?)
Webovky s pirátskou tematikou jsou poslední dobou docela v módě. Ostatně stačí se podívat do naší databáze, určitě tam nějaký ten kousek najdete. Anebo můžete vyzkoušet Dogs of the Seas. Litovat rozhodně nebudete.
Banana… 50%
Banana King - banánový podnikatel (?)
Dnes, v době celosvětové ekonomické krize, je dobrý každý peníz. Ovšem pracovních příležitostí málo, a tak nezbývá, než hledat co se dá. Banana King vás dostane do kůže majitele plantáží banánovníku, který může obratem vydělávat tisíce dolarů denně. Škoda, že jen těch virtuálních.
Tales… 45%
Tales of Magic - magie je věčná (?)
Chcete se učit kouzla? Toužíte po tom, aby se z vás stal ten nejuznávanější kouzelník nebo čarodějka v celém širém okolí? Nebo rovnou na celém světě? V tom případě zahoďte knížky s Harrym Potterem a vyzkoušejte webovku Tales of Magic!
Wild Guns… 65%
Wild Guns - Travian mezi Indiány (?)
Slunce pálí do vyprahlé země a proti sobě stojí tři znepřátelení zástupci svých národů. Indián svírá v ruce tomahavk, Mexičan netrpělivě hladí rukojeti svých koltů, zatímco kovboj vyplivne stéblo slámy z pusy a upraví si klobouk. To je Divoký západ.
World… 70%
World Domination - vládcem světa (?)
Máte-li rádi komplexní tahové strategie běžící jednoduše běžící v prohlížeči a zároveň od hry vyžadujete lokalizaci v českém jazyce, je horká novinka World Domination určená právě pro vás. Jako první na světě vám přinášíme exkluzivní recenzi!
Space… 70%
Space Invasion - brázdění vesmíru (?)
Vydejte se spolu s námi do nitra vesmíru, kde na vás kromě černočerné tmy čeká objevování nových planet a budování vlastních kolonií. Navzdory právě probíhající finanční krizi vás tenhle výlet nebude stát ani korunu.
The Witcher… 60%
The Witcher Versus - na ostří meče (?)
Jednu webovou hru z prostředí Zaklínačské ságy - nejlepší slovanské fantasy z pera polského spisovatele Adrzeje Sapkowského jsme vám přinesli již minulý rok. Dnes vám představíme další, tentokrát s názvem The Witcher Versus.
BeBees… 40%
BeBees - bzzzzučící hra (?)
Každá kapka medu je důležitá! Tak zní podtitulek dnes recenzovaného počinu se sympatickým názvem BeBees. V případě, že netrpíte alergií na včelí žihadlo, se můžete směle pustit do čtení následujícího textu.
Katsuro:… 70%
Katsuro: Cesta Cti - šlechetný samuraj (?)
Minulý výlet do říše samurajů se příliš nevydařil, nicméně dnes si všechno vynahradíte do poslední nudou zmařené sekundy. Jako první v České republice máme tu čest představit vám recenzi zbrusu nového titulu Katsuro: Cesta Cti.
Samurai… 30%
Samurai Fights - samurajové nevymřeli (?)
Samurai Fights pochází z německé dílny společnosti BigPoint a pokud máte alespoň trochu v oblibě webové RPG hry, tak byste tuhle neměli minout. Ostatně se jedná o zhruba půl roku starý počin, takže čím dřív začnete, tím líp pro vás!
ChaosCars… 65%
ChaosCars - chaos na silnici (?)
Pořádně vytuningovaná auta s kulomety na střeše a nádrží nitra na podvozku, létající vzduchem. Výbuchy, oheň, roztříštěné kusy plechu či vysypaná skla. Ne, tohle není nová řada seriálu Kobra 11, ale webová hra Chaos Cars.
Dark Throne… 60%
Dark Throne - fantasy je fantasy (?)
Elfové skrývající se v temných lesích s bujarou zelení, nemrtví povstávající z prašných hřbitovů, goblini vylézající ze svých zatuchlých kobek a konečně také lidé v nablýskaném brnění. Volba na čí stranu se přikloníte zůstává na vás. Svět Dark Throne vás uvítá s otevřenou náručí.
TechWarrior… 60%
TechWarrior - futuristický svět s roboty (?)
Vojáci! Svět je v ohrožení! I když lidstvo vlastní velmi silné a moderní zbraně, je třeba začít válčit. Ale pozor, nebude to pro žádná idylka, chce to naopak velmi silné jedince, kteří se jen tak něčeho nezaleknou.
Gladius… 85%
Gladius II - krev poteče proudem (?)
Gladiátorské zápasy se poslední dobou dostávají opět do popředí zájmů a dokonce jsem nedávno slyšela i něco o jejich obnově. Jak moc je ta zpráva pravdivá to netuším, ale jedno vím jistě – v herním průmyslu se jedné takové obnovy dočkáte také. Právě teď.
Online… 75%
Online Football Manager - góóóóóól... ofsajd! (?)
Fotbalových browser manažerů s licencí existuje podstatně méně, než-li těch se zkomolenými či vymyšlenými jmény hráčů a týmu, takže pakliže už vás nebaví hrát za Gerrharda a nebo Jerryho, Online Football Manager je (nejen) pro vás dobrá volba.
The Mobster… 50%
The Mobster - udělám mu nabídku, kterou odmítne (?)
Zatímco v dřívějších dobách si malí caparti hráli na policisty, dnes se situace razantně otočila a jednou z nejoblíbenějších dětských postav je gangster s pistolemi zastrčenými za opasek, nožem v botě a nejlépe ještě s zkrvavenou baseballovou pálkou v ruce. Ale jak se říká, proti gustu žádný dišputát.
Môj psík… 75%
Môj psík - haf! (?)
Chtěli byste mít doma pejska, ale z jakýchkoli důvodů je to nemožné? Pokud vám nevadí virtuální vlastnictví něčeho, tak si zahrajte webovku s výmluvným názvem Môj psík. Nekonečné množství různých hafanů už netrpělivě čeká na své nové páníčky!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z