Maxithlon… 70%
Maxithlon - atletický ráj (?)
Atletická sezóna skončila už před několika týdny, nicméně pokud bez královny sportu nemůžete vydržet, už se nemusíte ukládat k zimnímu spánku. Namísto toho si vytvořte vlastní atletický klub v Maxithlonu!
Imperion-… 75%
Imperion- veďte svůj lid (?)
Vesmírných strategií není nikdy dost a zvlášť těch, co jsou oděny do úžasného vizuálního kabátku. Zvolte si jednu ze tří rozdílných ras a vybojujte si své místo v galaxii. Vesmír je totiž nebezpečné místo, které neodpouští chyby.
Fast … 65%
Fast & Furious - rychle a zběsile (?)
Ilegální automobilové závody skrývající se pod rouškou tmy, divoké honičky s policií a samozřejmě také tuningování auta – to je film Rychle a zběsile. Z televizních obrazovek se tento známý filmový snímek přesouvá i na monitory vašich počítačů.
Monopoly… 60%
Monopoly City Streets - kupte si celý svět (?)
Společenská hra Monopoly v deskové podobě je passé. Dnes vládne světu internet, a tak se i tato klasika dostala do online podoby. A co je nejlepší, Monopoly City Streets si můžete zahrát zcela zdarma!
Terminator… 45%
Terminator Salvation - válka pokračuje (?)
Čtvrtý díl Terminátora vtrhl do kin v létě letošního roku, a protože se jedná o pojem, který znají snad i lidé kinematografií nezasaženi, nemohlo se to obejít bez pořádného hypu. Jeho součástí je i webová hra Terminator: Salvation.
Damoria… 55%
Damoria - dobyjte ostatní královstí (?)
Všichni virtuální stratégové, zbystřete! Po fenomenálním Travianu, Divokých kmenech, Ikariamu, Space Domination a dalších webových her, co jsme vám přinesli, se nyní o slovo hlásí poměrně zakřiknutá Damoria. Dejte jí šanci!
MondoZoo… 75%
MondoZoo - veselá zoo (?)
Chtěli jste mít vlastní ZOO, ale v reálu na to nemáte dost peněz a Zoo Tycoon je pro vás příliš komplikovaný? Žádný problém, MondoZoo vám určitě sedne do noty! A navíc nebudete muset utratit ani korunu.
Holy War… 50%
Holy War - Svatá válka na vašich monitorech (?)
Svatá válka dosahuje svého vrcholu, ve městech div netečou potoky krve a na každém rohu narazíte na šíleného fanatika se zbraní. Takovým sloganem by klidně mohly lákat cestovní kanceláře na výlet do světa hry Holy War.
MyBrute… 45%
MyBrute - novodobí gladiátoři (?)
V posledních několika měsících se na internetu o pozornost začíná hlásit nová webovka jménem MyBrute. Ani my v redakci jsme neodolali a tento nový kousek jsme podrobili našemu důkladnému testování. Vy si nyní můžete přečíst, jak to dopadlo.
PowerPlay… 80%
PowerPlay Manager - v plné verzi! (?)
Jeden z nejoblíbenějších webových sportovních manažerů se před několika měsíci dočkala spuštění plné verze. O kom je řeč? No přeci o PowerPlay Manageru! Nečekejte už ani minutu a pojďte se podívat do nitra tohoto sportovního světa.
Wanted… 70%
Wanted Fan Immersion Game - jako ve filmu (?)
Existuje jedna tajná společnost, o jejíž existenci neví ani ti nejmocnější státní představitelé. Společnost nájemných vrahů, která se snaží udržet rovnováhu mezi dobrem a zlem. Jestli se nebojíte, můžete se k ní přidat.
K.O. Champs… 65%
K.O. Champs - naučte se pravý hák (?)
Společnost Bigpoint před několika dny vypustila zbrusu novou webovku jménem K.O. Champs. Výsledek dopadl vcelku kladně, ale více se už dozvíte v naší recenzi, která si na hru posvítí jako první v České republice.
Freedom… 15%
Freedom Resist - osvoboďte Zemi! (?)
A je to tady zase! Skomírající lidstvo potřebuje pomoct, valí se na něj totiž útok mimozemských nepřátel. Nejnovější webovka od Red Moon Studia, Freedom Resist vám právě klepe na dveře. Nenechte ji proto čekat.
The Wrestling… 70%
The Wrestling Game - wrestling živě (?)
Na to, že vám čas od času přinášíme recenze na hry s mírně řečeno zvláštní tématikou, jsme si už zvykli – a vy jistě také. Nicméně když se nám do recenzentského hledáčku dostala webovka The Wrestling Game, nestačili jsme se divit.
Rageclaw… 20%
Rageclaw - vzhůru do země démonů (?)
Kdepak se asi schází všichni démoni, zrůdy, mutanti a jim podobná individua, když jim skončí šichta ve filmech nebo hrách a oni si konečně mohou vyhodit z kopýtka? No přeci v Rageclawi. Pokud se chcete na toto jedinečné místo podívat, tak směle do toho.
Tagoria… 55%
Tagoria - prohnilý svět (?)
Nelítostná země plná krvelačných příšer, kde stačí jedno špatné šlápnutí a i ostřílení hrdinové se tříbenými meči padají k zemi s krví zborceným hrdlem. Není o zrovna místo na dovolenou, ale přesto jsme si jisti, že se tam minimálně ze zvědavosti podíváte. Kam? Do Tagorie!
Soccer… 70%
Soccer Project - staňte se moneyžerem (?)
Přijdou vám komerční fotbalové manažery příliš drahé a složité? Chtěli byste raději něco jednoduchého a hlavně pokud možno úplně zdarma? Soccer Project obě výše zmíněné podmínky splňuje, takže vám nic nebrání v jeho vyzkoušení.
Island… 70%
Island Assault - vybudujte velmoc (?)
Pravověrnou realtimovou strategii ve webovém provedení jsme vám již dlouho nepřinesli, a tak by nebylo špatné to napravit. Ze sousedního Německa k vám právě přichází titul Island Assault, který by fanoušky žánru mohl nadmíru potěšit.
Quadra… 75%
Quadra Speed Boosters - Star Wars závody (?)
Pamatujete si na Hvězdné války na závody kluzáků, kdy malý Anakin Skywalker prokázal své úžasné schopnosti? Ve webové hře Quadra Speed Boosters se přesně takových závodů budete moci zúčastnit také, a to bez poplatků za vstup.
Deepolis… 65%
Deepolis - svět pod vodou (?)
Mořský vlk. Kdo z vás by se nechtěl honosit takovýmto označením? Bohužel, naše zeměpisné šířky člověku moc možností, jak toho dosáhnout nedovolují, a tak se o slovo hlásí nová webovka s názvem Deepolis. Pojďte si ji proklepnou zblízka jako první v republice.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z