Hitman´s… 70%
Hitman´s Life - 47 - číslo 47 (?)
Chcete změnit práci? Přijde vám vaše zaměstnání nudné nebo chcete větší plat? Staňte se nájemným vrahem! O vzrušení a náležité finanční ohodnocení vaší práce se rozhodně nemusíte bát.
Rumble… 70%
Rumble Race - webové Need for Speed (?)
Webovka smíchaná s 3D závody? No nezní to skvěle? Chcete-li vědět, jak tato lákavá kombinace dopadla ve finálním výsledku, máme tu pro vás recenzi. Tři, dva, jedna – START!
Rangers… 70%
Rangers Land - nefalšovaná kovbojka (?)
Vyrůstali jste na Rodokapsech? Máte minimálně třikrát přečteného Vinnetoua? Chtěli jste být jako Old Shatterhand? Jestli je vaše odpověď na minimálně jednu z těchto otázek kladná, tak je Rangers Land hra určená přímo pro vás.
HellBlades… 65%
HellBlades - s vrtulníkem nejdál dojdeš (?)
Vzdušné souboje s vrtulníky v hlavní roli! Výbuchy, vzrušující manévry, ohnivé plameny šlehající vysoko na oblohu – to nejsou citace s plakátu nějakého hollywoodského velkofilmu, ale nastínění toho, o čem je dnes recenzovaná webová hra HellBlades.
UpDinner… 60%
UpDinner - kulinářské království (?)
Ze zelených záhonků plných chutných plodin vás vývojáři ze společnosti Upjers přenesou rovnou do chromované džungle kuchyně. Nebude to lehké, ale my pevně věříme, že se k tomu postavíte jako skuteční šéfkuchaři!
Case White… 60%
Case White - vojáku, pooozor! (?)
Druhá světová válka po tisíc osmisté padesáté deváté? Ano, ale tentokrát to nebude jen tak obyčejný výlet do minulosti. Tentokrát se na všechno podíváte s perspektivy pořádné webové hry.
Xenyoo… 40%
Xenyoo - nejlepší bojovník (?)
Jestliže dostanete za úkol vytvořit nejlepší tým bojovníků z celých širých světů, na které narazíte, rozhodně byste to neměli brát na lehkou váhu. Něco tak prestižního se člověku pod ruku nedostane každý den!
Castle… 50%
Castle Fight - vy ještě nemáte svůj hrad? (?)
O tom, jak se asi žilo ve středověku, se dnešní člověk může jen dohadovat – minimálně do doby vynálezu stroje času. Zatím se můžete spokojit leda s knížkami, případně filmy. A ti odvážnější z vás by neměli minout Castle Fight.
Wauies… 60%
Wauies - vycvičte si svého pejska! (?)
Pokud někde dáte štěňátka, je téměř na sto procent jisté, že daná věc bude slavit úspěch snad u všech věkových kategorií. Tímto pravidlem se zřejmě řídili i ve společnosti Upjers. Vy se spolu s námi můžete podívat, jestli se jim to vyplatilo.
Battle… 90%
Battle of Gods - Hrdinové v prohlížeči (?)
I přes značné stáři herní série Heroes, jsme se zatím nedočkali jejího kvalitního freeware klonu. Koho by před pár lety napadlo, že se objeví webovka, jež této legendě nebude konkurovat jenom herními mechanismy, ale i propracovanou grafikou.
Zelené… 75%
Zelené Impérium - zahrádka na vlastním monitoru (?)
Venku je přes třicet tři stupňů celsia ve stínu a vy se už půl dne hrabete v hlíně, abyste zasadili padesát sazeniček mrkve. Do večera ještě musíte sklidit celé pole ředkviček a zalít kedlubny. No není to skvělá zábava? Ve virtuální realitě určitě.
RubyGates… 80%
RubyGates - brána do světa (?)
Propracované webové RPG s vlastním herním světem i příběhem a navíc zdarma v českém jazyce? Je to jen sen? Ne, je to nová hra RubyGates, která si vaši pozornost získá už na první pohled.
Khan Wars… 75%
Khan Wars - středověk zkřížený s fantasy (?)
Středověk je bezesporu už sám o sobě atraktivní prostředí pro nějakou hru, nicméně když k němu ještě navíc přimícháte prvky fantasy, výsledek jistě bude zajímat každého z vás. Pojďte se na něj podívat.
A.I. War… 65%
A.I. War - roboti jdou do boje (?)
A je to tady! Umělá inteligence přestala poslouchat lidi a začala jednat na svou vlastní železnou pěst. Pokud tedy zrovna nesympatizujete s přechytračelou AI, je vaší povinností pustit se do nelítostného boje.
Heroes… 65%
Heroes Game - Hrdinové jsou tady (?)
Hrdinové – americký seriál, který před pár lety obletěl svět, Českou republiku nevyjímaje, a získal si tisíce fanoušků, se k vám nyní vrací v podobě webové hry. A pozor! Jedná se titul od českých autorů.
Gilde… 70%
Gilde 1400 - jak jdou obchody? (?)
V dnešní uspěchané době by si nemálo lidí chtělo vyzkoušet, jak se asi žilo lidem ve středověku. Počítačové hry jsou skvělé díky tomu, že si to můžete vyzkoušet relativně bez následků. Takový středověký život vám ukáže například Gilde 1400.
War of… 65%
War of Titans - největší z Titánů (?)
Válka Titánů se neobejde bez bitev prosáklých krví, zpřelámaných kostí a strhané kůže. Jestli se nebojíte, můžete i vy popadnout gladiátorský meč a vydat se na mrtvolami vydlážděnou cestu.
Xhodon… 70%
Xhodon - dobro nebo zlo? (?)
Kdepak se asi shromažďují všichni mocní čarodějové? Ne, není to u sousedů ve sklepě, nýbrž ve webovce Xhodon. Že vám to jméno nic neříká? Nevadí, od toho je tu naše recenze, kde se o tomto titulu dozvíte všechno.
Pirates… 65%
Pirates 1709 - muž přes palubu! (?)
Černá páska přes oko, pestrobarevný papoušek na rameni, hák namísto ruky a z levého kolena čnící dřevěná protéza. Jak se to jen jmenuje? P… popelář? Ne, to určitě není ono. Ale v dnešní recenzi na to určitě společnými silami přijdeme.
Monstersaga… 85%
Monstersaga - Gameforge umí (?)
Zbrusu nový kousek k nám dorazil z Německa, konkrétně od známé firmy Gameforge. Monstersaga je záležitost stará teprve několik dní, jestli se tedy stále nemůžete rozhodnout, zdali ji vyzkoušet, či nikoli, neměli byste minout naši recenzi.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z