BSG Universum… 55%
BSG Universum - hledání bájné Země (?)
Pro fandy seriálu se sen stává skutečností a i oni mohou zasednout do velitelské židle ve webové hře, na motivy slavného seriálu Battlestar Galactica. Přidáte se na stranu s Cylonů a vyhladíte lidstvo, nebo naopak budete bojovat za jeho přežití?
CrimeJacks… 60%
CrimeJacks - nejrychlejší cesta do vězení (?)
Novinka od BigPointu slibuje nelítostné prostředí pouličních gangů, špinavé obchody s drogami a prostituci. Jaký však je CrimeJacks ve skutečnosti? Více se dozvíte v naší recenzi.
Shakes… 70%
Shakes & Fidget - z komiksu na monitor (?)
Legendární komiks z prostředí Warcraftu přichází na vaše monitory v podobě webové hry. Tohle si žádný „wowkař“ zkrátka nemůže nechat ujít! Vydejte se po stopách Shakese a Fidgeta a staňte se hrdinou.
WarpForce… 70%
WarpForce - do vesmíru s mazlíčkem (?)
Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Itálie, Portugalsko – to jsou sice zajímavé, ale už notně provařené letní destinace. A víte co? Pojďte se raději podívat do vesmíru, a že jste to vy, tak vám na cestu přibalíme i vlastní zvířátko.
HoboWars… 40%
HoboWars - život bezdomovce (?)
Webové hry už vznikly na nespočet témat, ale webovku z prostředí života bezdomovců jsme tu ještě neměli. Toulejte se drsnými ulicemi velkoměsta a protloukejte se životem, jak nejlépe se dá.
Emporea… 75%
Emporea - staňte se součástí příběhu (?)
Že nemáte kam jet na prázdniny nebo dovolenou? Ale to vůbec nevadí! My vás dnes zveme do fantasy země Emporea, kde si navíc budete moci vybudovat vlastní království. A to zcela zdarma!
KapiBados… 50%
KapiBados - farmaření na tropickém ostrově (?)
Co všechno může člověk dělat v případě ztroskotání na ostrově? Může čekat na záchranu, může se zbláznit nebo se s tím pokusit srovnat. Nicméně založit si farmu, to už napadne jen málokoho.
Kapi Hospital… 65%
Kapi Hospital - vrchní sestra na pohotovost! (?)
Že už vás nebaví farmaření a chtěli byste si vyzkoušet něco jiného, ale zároveň stejně jednoduchého? Německý tým Upjers pro vás po výborné FarmeRamě připravil strategii s lékařského prostředí jménem Kapi Hospital.
Littlest… 75%
Littlest Pet Shop Online - zvířátka všech zemí, spojte se! (?)
Littlest Pet Shop Online je přesně tím typem her, co slouží jako munice všem odpůrcům tohoto zábavního odvětví. Žádné násilí, všude samé barvičky a infantilní zvířátka… vítejte v dětském ráji!
Válka… 60%
Válka ostrovů - strategie pro nenáročné (?)
Mít tak vlastní ostrov někde uprostřed Karibiku. Kolem sebe hromadu zlata, rumu a poddaných. Všechny okolní ostrovy byste si podrobili a musely by vás poslouchat… sen? Nikoli, tohle je realita ve Válce ostrovů!
Trophy… 80%
Trophy Manager - já, manažer (?)
Při pohledu na (ne)úspěchy české fotbalové reprezentace v posledních letech se leckomu tento sport znechutil. Nicméně fotbal je ve skutečnosti skvělá hra a byla by škoda, kdybyste na něj zanevřeli. Virtuální fotbalová realita na vás už čeká.
Pirate… 60%
Pirate Galaxy - lidstvo v nesnázích (?)
Vojáku, Tvoje vlast Tě nyní potřebuje! Agresivní mimozemská rasa Mantisů pro lidstvo představuje největší hrozbu v jeho dějinách. Tady máš vesmírnou stíhačku a jdi do boje. Bez slitování.
DragonFable… 85%
DragonFable - RPG lahůdka (?)
Hrdinství, spousta soubojů, kouzla, nepřátelská monstra, komplexní fantasy svět… no není to sen každého hráče RPG? Pojďte se spolu s námi podívat, jestli ho DragonFable splnil.
Lord of… 80%
Lord of Ultima - radost pohledět (?)
Nová webová strategie posvěcená samotným EA, má vypálit rybník zaběhnutým značkám jako Travian či Imperion. Pamětníkům v oblasti MMORPG, se dokonce vybaví stařičká Ultima Online. Hra má však s tímto světem jen pramálo společného.
MechQuest… 70%
MechQuest - já jsem mech, kdo je víc? (?)
Je značně diskutabilní, jestli se někdy na olympiádu dostanou bitvy robotů jakožto právoplatný sport. Kdyby se tak skutečně stalo, díky hraní MechQuest byste oproti svým protivníkům měli velký náskok. Tak pojďte do toho!
Caribic… 50%
Caribic Islands - vy ještě nemáte svůj ostrov? (?)
Pokud byste si chtěli koupit vlastní ostrov v Karibiku, museli byste si v korunách připravit minimálně sedmi cifernou sumu. My ale budeme tak hodní, že vám ukážeme, jak takový ostrov získat zcela zdarma.
Grepolis… 40%
Grepolis - druhý pohled (?)
Kdo by neznal řecké báje? Ani v případě, že se touto oblastí moc nezabýváte vám jména jako Herkules, Zeus nebo třeba Achilles nejsou neznámá. Ale dost už řečí a pojďte se s těmito hrdiny setkat na vlastní kůži!
Glory… 60%
Glory Kings - německá várka fantasy (?)
Máte pro strach uděláno? O víkendech nocujete na hřbitově, před spaním si pouštíte SAW a na stěně vám visí obouruční meč? Skvělé, v tom případě se ve světě Glory Kings budete cítit jako doma.
Blade… 40%
Blade The Warrior - Řím nebo Sparta? (?)
Za časů dávných bohů, hrdinných náčelníků a králů, nepokojem zmítaná zem zrodila hrdinku. Byla to Xena, mocná princezna bojovnice, zocelená… teda, vlastně ne. Žádná Xena, ba ani Herkules. Dnes na scénu přicházíte vy!
Farmerama… 75%
Farmerama - co Čech, to farmář (?)
Farmařit se dá v jakémkoli věku. Je úplně jedno, jestli vám je padesát, dvacet nebo deset. Na farmě se práce najde pro každého. A v případě Farmeramy to platí dvojnásob. Popadněte virtuální vidle a vzhůru do práce!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z