Pixie… 75%
Pixie Hollow - brána do jiného světa (?)
Kdo by nechtěl žít v kouzelném světě zbaveném všech všedních problémů s klidem a pohodou na každém kroku? Přestěhujte se do disneyovského světa víl.
Aloriah… 75%
Aloriah - vy kontra Dračí Matka (?)
Máte rádi draky? Myslíte si, že jsou to ta nejlepší stvoření na světě? Ano? Tak to raději běžte pryč, webovka Aloriah není nic pro vás. Vy ostatní se však můžete směle postavit obrovským netvorům chrlícím oheň.
Caesary… 80%
Caesary - překonejte Caesara (?)
Doba starověkého Říma je dnes už dávno pryč, ale vy si ji můžete na vlastní kůži vyzkoušet v dynamické webovce Caesary. Jak jinak, než zcela zdarma.
Tiger… 70%
Tiger Woods PGA TOUR® Online - zadarmo ani kuře nehrabe (?)
Sportovní série Tiger Woods v první polovině roku zaútočila i na online pozitivní hráče a přichystala jim lahůdku v podobě Tiger Woods Online.
CrazyGremlins… 65%
CrazyGremlins - život gremlinův (?)
Gremlini nemají špatný život. Chodí do práce, občas se porvou v hospodě… čas od času zajdou do obchodu. Zkrátka nic neobvyklého. Ale dost řečí, vyzkoušejte si to raději sami.
Empires… 75%
Empires 1810 - exkuze do Napoleonských válek (?)
Empires 1810 vás zavede o dvě stě let zpátky v čase, abyste se podívali na virtuální bojiště společně s Napoleonem, Horatio Nelsonem či Fridrichem Vilémem II.
Pán hradu… 75%
Pán hradu - můj hrad, můj dům (?)
Nový titul z rukou tvůrce úspěšné webové strategie Dark Elf se jmenuje Pán hradu a zcela zdarma si jej nyní můžete vyzkoušet. Překoná svého staršího sourozence?
Torpia… 70%
Torpia - dobro nebo zlo? (?)
Hráli jste Travian, Ikariam a Divoké kmeny, jenže vás už stejné herní principy omrzely a chtěli byste si vyzkoušet něco nového? Magický svět Torpia je vám otevřený.
BeAnts… 40%
BeAnts - polámal se mraveneček (?)
Myslíte si, že bydlet v paneláku je otrava? Jdou vám sousedé pěkně na nervy? A co takhle když budete bydlet v mraveništi společně s dalšími tisíci mravenci!
UPChamps… 75%
UPChamps - rychleji, výše, silněji (?)
Běh plavání, skoky do vody, hod diskem, potápění nebo třeba vzpírání. UPChamp se neomezuje pouze na jeden jediný sport, ale dá vám možnost vyniknout hned v deseti sportovních disciplínách.
Warstory:… 80%
Warstory: Europe in Flames - spaste Evropu (?)
V hodinách dějepisu ustavičně usínáte a jen zázrakem dostanete z testu lepší známku než pětku? Vykašlete se na učebnice či dokumenty, namísto toho se raději vrhněte do druhé světové války a nakopejte Hitlera do… jeho knírku.
BeBugs… 60%
BeBugs - krvelačné berušky (?)
Slunéčka sedmitečná jdou do války. Svět se úplně zbláznil? Ale kdepak, to na vašich monitorech jen zabydluje nová webová strategie od našich německých sousedů. Hmyzí válka může začít.
Supremacy… 75%
Supremacy 1914 - vyválčete mír (?)
V hodinách dějepisu se první světová válka zdát být tak nudná. Ale podívejte se na to z pohledu webové strategie Supremacy 1914. Tady nejsou po nějaké nudě ani stopy.
The Bible… 75%
The Bible Online - bůh je online (?)
O to, že doba jde neustále dopředu, se můžete přesvědčit na každém kroku. Civilní lety do vesmíru, simulace Velkého třesku nebo třeba nová webová hra The Bible Online.
Zoo Mumba… 75%
Zoo Mumba - hrajeme si se zvířátky (?)
Postavit se do čela zoologické zahrady umožňovalo už stařičké Zoo Tycoon, přičemž tento nápad má co říci i v současné době. Patříte-li mezi milovníky zvířat, je pro vás webovka Zoo Mumba to pravé.
Pirates… 70%
Pirates of Scury Pond - pirátem tělem i duší (?)
Pirátem můžete být i bez hektolitrů krve, zlámaných kostí a usekaných končetin. V Pirates of Scury Pond vám stačí jediné - mít neporazitelnou loď.
Tennis… 70%
Tennis Manager - vychovejte si vlastního Berdycha (?)
Nadal? Berdych? Federer? Murray? Pche, vychovejte si své vlastní hvězdy ve svém vlastním tenisovém klubu. Nový manažer z prostředí bílého sportu vám to umožní.
Heroes… 75%
Heroes Game - vylepšená verze (?)
Hrdinové se opět vrací na vaše monitory, tentokrát v novější a lepší verzi. Jestliže jste už odmalička chtěli mít kovové drápy, laserové oči nebo schopnost ovládání času, jste na správné adrese.
The Veneticans… 70%
The Veneticans - obchoduj, vychovávej, buduj (?)
Podívejte se do vod Středozemního moře v období 15. století. Ovšem dovolená to nebude ani náhodou, coby obchodník se totiž musíte pořádně ohánět, jinak vás převálcuje tvrdá konkurence.
World… 70%
World of Cars Online - za Bleskem McQueenem! (?)
Mezi webovými hrami se stále častěji objevují tituly zaměřené na nejmenší hráče. Pokud doma nějakého toho caparta máte, můžete ho posadit před World of Cars Online, aby si zázávodil se samotným Bleskem McQueenem.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z