Free Aqua… 70%
Free Aqua Zoo - moje vlastní akvárko (?)
Naprosto ideálním zvířetem pro všechny, kdo se svým mazlíčkem nechtějí mít žádné vážnější starosti, jsou rybičky. Nebo spíš virtuální rybičky.
Funny… 70%
Funny Pizza - která pizza na světě je ta nejlepší? (?)
Jedna pizza s olivami, ale zato bez feferonek, druhá s ančovičkami a salámem, ovšem bez sýru – jeden neví, co dělat dřív. Aneb vítejte ve světě nefalšované pizzerie.
EpicDuel… 70%
EpicDuel - epicky snadno a rychle (?)
Svět EpicDuel je otevřen všem virtuálním bojovníkům, kteří mají rádi akční webové hry plné soubojů proti umělé inteligenci i živým protivníkům. A cena? Zdarma, samozřejmě.
Onlinetenis… 70%
Onlinetenis - Nadal nemá šanci (?)
Po hromadách fotbalových a hokejových manažerů se v tomto žánru začínají objevovat i jiné, mnohdy velmi lákavé sporty. Tak třeba tenis.
Seven… 65%
Seven Lands - kdo má pro strach uděláno (?)
Nebojíte se žádného nebezpečí? Máte rádi dobrodružné výpravy? Jestliže je vaše odpověď alespoň na jednu z těchto otázek ano, je webovka Seven Lands určena právě pro vás.
Battlestar… 75%
Battlestar Galactica Online - oblíbený seriál ve vašem prohlížeči (?)
Webová hra podle úspěšného televizního seriálu zcela zdarma? Ano, nekonečný vesmír v Battlestar Galactica Online už na vás čeká – stačí jen spustit webový prohlížeč.
Wewaii… 80%
Wewaii - dovolená snů (?)
Kde byste nejraději strávili letní dovolenou? Co takhle ve svém vlastním letovisku? V tom případě se neváhejte registrovat do populární webovky Wewaii.
SoccerStar… 65%
SoccerStar - slavnější než Beckham (?)
Chtěli byste hrát za Real Madrid, jenže se stále plácáte v záloze FC Horní-Dolní? Začněte novou fotbalovou kariéru prostřednictvím hry SoccerStar a strčte všechny ostatní fotbalisty do kapsy.
The Settlers… 90%
The Settlers Online - Osadníci se vrací (?)
Celosvětově oblíbenou strategii The Settlers si nyní můžete zahrát ve vlastním prohlížeči zcela zdarma. Proto nenechte jednu z legend budovatelských strategií čekat.
BuzzerBeater… 80%
BuzzerBeater - basketbalová mánie (?)
Po delší půstu vám opět přinášíme recenzi na webový manažer. A že to tentokrát není jen tak ledajaký titul! BuzzerBeater si pochvalují desítky tisíc hráčů z celého světa.
Gangs… 65%
Gangs of Dystropia - vítejte v budoucnosti (?)
Jak bude vypadat konec světa? Dost možná, že hodně podobně jako herní svět webovky Gangs of Dystopia. Pokud máte náturu přežít v tomto pekle, tak směle do toho.
Drivals… 70%
Drivals - na plný plyn (?)
Automobilové závody ve webovém prohlížeči, aniž byste museli něco instalovat? To si necháme líbit! A vy si Drivals můžete samozřejmě vyzkoušet také.
Sad Ops… 70%
Sad Ops - vojáci, na můj povel... (?)
Nemáte rádi dlouhé budování a raději se soustředíte na vojenskou stránku věci? Žádný problém, nová webovka Sad Ops je pro vás jako stvořená.
Ponyrama… 70%
Ponyrama - jééé, poníci! (?)
Která malá holčička by nechtěla poníka? Pokud doma máte malého potomka či sourozence žadonícího o tohoto „kapesního koně“, ukliďte ho k Ponyramě a máte vystaráno.
Devil… 15%
Devil Fight 2: The Revolt - zlý, horší, nejhorší (?)
Ti zlí to mají vždycky jednodušší. Ti zlí nakonec vždycky vyhrají. A koneckonců, ty zlé si vždycky všichni pamatují nejlépe. Tak proč se nestát krutým zlořádem také?
Imperial… 60%
Imperial Hero - instatní hrdina (?)
Tak. A je to tady zase. Svět nutně potřebuje hrdinu – a protože všichni Spidermanové, Batmanové, Aragornové i Geraltové jsou již rozebráni, bude muset na scénu nastoupit někdo nový. Třeba vy.
Virgo… 55%
Virgo Galaxy - podmanivý vesmír (?)
Přesuňte se do rozsáhlého vesmíru plného několika set planety a tisíců spřátelených i znepřátelených vesmírných dobrodruhů a bojovníků za svou pravdu. Odteď budete jedním z nich.
Afterwind… 75%
Afterwind - webovka á la Risk (?)
Dnes se společně s námi podíváte na zoubek webové strategii inspirované deskovou hrou Risk. Budujte armádu, vyhrávejte bitvy, rozšiřujte území a hlavně se u toho bavte!
Tanadu… 60%
Tanadu - do války! (?)
Vytvořte mocnou armádu a zapojte se do boje o nadvládu nad nově objeveným kontinentem světa Tanadu. Nechť na trůn usedne jen ten nejlepší!
LanDieb… 65%
LanDieb - nesahej mi na můj počítač! (?)
LanDieb má potenciál zaujmout snad všechny možné hráče počítačových her. Proč? Zabývá se totiž prostředím, které je jim nejbližší – počítači.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z