OGame:… 75%
OGame: VESMÍR JE NEKONEČNÝ (?)
Zápisky z deníku vesmírného cestovatele – Včera jsme objevili novou planetu, naštěstí pro nás s dýchatelnou atmosférou. Za několik hodin se na ni vypraví průzkumný tým. Jen doufám, že na nás zase nezaútočí. Minule si to vyžádalo nemalé oběti jak na životech, tak na technice. Vypadá to s námi velmi bledě, můžeme jen doufat!
Football… 75%
Football Arena: VYBUDUJTE VLASTNÍ TÝM (?)
Rozumíte fotbalu jako nikdo ve vašem okolí? Předem odhadnete, kam který hráč patří a jaké jsou jeho přednosti či vlohy? Pak přesně pro vás je tu Fotoball Arena! Pokud však nepatříte mezi experty na kopanou, nevěšte hlavu, můžete si hru také skvěle užít!
Monsters… 50%
Monsters Game: UPÍŘÍ A VLKODLACI NA DRUHOU (?)
Nadevše milujete upíry a vlkodlaky, ale už máte plné zuby BiteFightu? Pak tu dnes máme hru určenou právě pro vás! MonstersGame se touto tematikou zabývá taktéž, proto je jen na vás, jaký si ze zmíněných dvou titul vyberete. A právě vydaná recenze má za úkol pomoct vám při rozhodování.
BattleKnight:… 50%
BattleKnight: STAŇTE SE RYTÍŘEM (?)
Chrabří rytíři na koních, šermířské souboje, při nichž odlétávají zlatavé jiskry, středověké hrady opletené temnými tajemstvími a tak dále. V BattleKnight se setkáte se všemi typickými znaky středověku, avšak dostanete i něco navíc. Více v následující recenzi!
CzechWar:… 50%
CzechWar: BUDUJEME NOVOU REPUBLIKU (?)
Na území České republiky zuří občanská válka. Všechny tři kraje chtějí být nezávislým státem, a proto se do války hlásí opravdu každý. Kdo není v armádě trpí a strádá. Na které straně barikády chcete být vy? Vítěz si bude moci vybudovat zemi dle vlastního uvážení. Pomozte zvítězit svému kraji!
Zaklínač:… 55%
Zaklínač: VE VÍRU BOJE (?)
Sapkowský by měl radost. Jeho knižní hrdina v podání zaklínače Geralta zažívá v herním světě obrození. Nejenže před nějakou dobou vyšlo výtečné RPG, na svět se prodraly také dvě webové hry. Dnes si představíme tu starší z nich s prostým jménem Zaklínač. Nuže, dopijte lektvary, vytaste meče a směle se vrhněte do boje!
Dig´n´… 70%
Dig´n´ Fight: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (?)
Originalita a webové hry? To se k sobě moc nehodí, což dokazuje především fakt, že ojedinělých, neotřelých a v mnoha ohledech zvláštních her se na tomto poli urodí opravdu málo. O to víc nás zaujal titul Dign Fight, který až hraničí s šíleností. Jak jinak byste nazvali hříčku, v níž se staráte o svou kobku, stavíte armádu rarášků a dolujete v podzemí?
Hattrick:… 95%
Hattrick: KRÁL MANAŽERŮ (?)
Právě máte jedinečnou příležitost ochutnat trenérský chlebíček! Vytvořte si vlastní tým a zdolejte s ním celý fotbalový svět. Nezáleží na vašich vědomostech a zkušenostech. Hra je opravdu pro každého, a proto neváhejte ani chviličku!
Dark Elf:… 70%
Dark Elf: LEGENDA VĚKŮ (?)
Veďte svůj národ za vítězstvím a slávou. Vybudujte nejmocnější říši, jejíž sláva se bude hvězd dotýkat a legendy o ní vytrvají věčně. Velikost a dlouhověkost těchto bájí záleží pouze na vás, a proto nepromeškejte ani vteřinu a pusťte se do hraní!
Gladiatus:… 80%
Gladiatus: GLADIÁTOŘI, DO BOJE! (?)
Gladiátoři byli ve své době nesmírně žádaným zbožím. Ostatně bojovat v aréně na život a na smrt byl určitě dětský sen mnoha z vás, tak proč si jej nesplnit? Zkuste webový Gladiatus!
Pentagramus:… 95%
Pentagramus: INSTITUT MAGICKÝCH UMĚNÍ (?)
Jste příznivci mladého kouzelníka Harryho Pottera? Máte rádi kouzla a čáry? Jsou webovky vaší oblíbenou kratochvílí? Pakliže jste alespoň na jednu z předchozích otázek odpověděli kladně, je pro vás Pentagramu jasnou volbou. A vy ostatní si alespoň přečtěte recenzi. Kdoví, třeba neodoláte.
Damokles:… 75%
Damokles: VIRTUÁLNÍ REALITA (?)
Když se řekne sociální simulátor, snad všem z vás se vybaví dvě slova - The Sims. Tato legendární hra se stala oblíbenou po celém světě, proto není vůbec divné, že se dočkala mnoha různých kopií. Nedávno jsme vám přinesli recenzi na Kissies, což je prakticky nejlepší freewarová kopie Simíků. A právě dnes vám přinášíme Damokles – aspiranta na vítězství v sekci webovek letošního roku.
Divoké… 85%
Divoké Kmeny: SÍLA A ODHODLANOST VŽDY ZVÍTĚZÍ (?)
Osamocená vesnice a jasný cíl: vybudujte nejmocnější království ze všech a staňte se nejslavnějším panovníkem široko daleko. Ovšem v okolí se nacházejí i jiné osady, nezapomeňte tedy na ně!
DarkPirates:… 80%
DarkPirates: PODMAŇTE SI GALAXII (?)
Ve vesmírů panuje absolutní chaos. Čtyři společnosti válčí o nerostné bohatství, které je roztroušeno po všech koutech neznámé galaxie. A vaším úkolem je stát se nejobávanějším rabiákem v této části kosmu. Nečekejte ani vteřinu a hrajte!
BiteFight:… 65%
BiteFight: UPÍR NEBO VLKODLAK? (?)
Vlevo stojí vlkodlak: tesáky do ruda zbarvené krví z předchozí oběti, spolu s drápy lesknoucími se ve svitu měsíce, jež mu dodávají zlověstný vzhled. A proti němu postává upír, jehož bílá kůže ve tmě září jako drahokam. Oba soci čekají na pravou chvíli, v níž začne neúprosný boj. Přežít může jen ten nejlepší. Dámy a pánové, vítejte ve světě BiteFight!
Webgame:… 80%
Webgame: LEGENDA ČESKÉHO INTERNETU (?)
Internetovým fenoménem posledních let jsou takzvané webové hry. A přestože se s nimi pytel roztrhává stále více a více, WebGame si na českém internetu dokázala vybudovat slušnou hráčskou základnu a těší se ze stále rostoucí obliby. Jenže čemu tato futuristická strategie vděčí za téměř dvacet tisíc hráčů?
Temnota:… 65%
Temnota: SVĚT UDATNÝCH RYTÍŘŮ (?)
Vnořte se do světa rytířů, mágů a tajemných nestvůr! Zvolte si reka a prozkoumejte okolní tajemné prostředí, které nabízí nesčetné množství úkolů a dobrodružství! Staňte se legendou mezi hrdiny!
Travian:DOSTAŇTE… 92%
Travian:DOSTAŇTE SE K DIVU SVĚTA (?)
Galové, Germáni a Římané! Tři národy a jeden cíl. Zvolte si některý z nich a veďte své poddané k vítězství! Vybudujte tu největší říši, jejíž sláva se bude hvězd dotýkat a před níž i slunce zbledne závistí! Tuto onlinovku prostě nemůžete vynechat!
The Crims:… 85%
The Crims: PODSVĚTÍ MĚSTA CRIMCITY (?)
Také vám už lezou na nervy hry s fantasy tématickou, kterými je scéna webovek přesycená? Jestli ano, máme pro vás dnes příjemné zpestření. The Crims je simulátorem života kriminálního živlu. Budete prodávat drogy, likvidovat konkurenci, případně vykrádat zlatnictví. A na rozdíl od reálného života nakonec neskončíte ve vězen. Servírujeme vám první recenzi na webovou hru – čtěte dále!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z