Wakeboarding XS: VODNÍ RADOVÁNKY

8. 12. 2007 > FreeHry > Sport/Sim

Wakeboarding XS nabízí značné množství zábavy v podobě vodního sportu zvaného jízda na lyžích. Podobné sporty se začínají nemalým tempem stávat více a více populární a pokud tedy chcete vyzkoušet, jaké to vůbec je povozit se za lodí na vodních lyžích, jednoznačně vyzkoušejte titul Wakeboarding XS.

V létě se dá dělat spousta věcí. Kromě všemožných sportů, které lze provozovat na souši, až po vodní sporty, jež skrývají své nevšední kouzlo. V dnešní době již není prioritou plavání, ale většina odhodlaných nadšenců se pouští do mnohem nebezpečnějších, avšak zábavnějších sportů. Jedním z nich je kupříkladu i jízda na surfu. Avšak i tento sport se nevyhnul kombinaci vodního lyžování - nejsou-li vlny, jednoduše se zapřáhneme za člun a můžeme vyrazit.
Váš prvotní úkol spočívá v předvedení těch nejakrobatičtějších kousků se svým surfařem či surfařskou. Ta je bohužel v této hře nedostupná a zvolit si ji můžete jen v on-line hře. Provádět lze různé triky, od všemožných výmyků, až po různé obraty, které učiníte za pomoci kláves Y, X, C, V. Samozřejmě, že triky zle mezi sebou libovolně kombinovat a tím pádem budou i lépe bodově ohodnoceny. Čas od času musíte vyhnout nějaké té překážce, poněvadž při střetnutí s ní následně spadnete do vody a přijdete o jeden ze tří počátečních životů.
V levém spodním rohu naleznete podlouhlý ukazatel, který znázorňuje, kde se v danou chvíli nacházíte. Se svým surfařem pohybujete za pomoci myši, levým tlačítkem určíte tendenci skoku a klávesy Y, X, C, V provedete všemožné triky, za něž budete pochopitelně bodově ohodnoceni. Nutno podotknout, že Wakeboarding XS naleznete i v podobě online hry a můžete se pokusit zapsat do tabulky High Score na homepage výrobce - MiniClip.com.
Grafická stránka působí hezky a ke svému účelu zcela postačuje. To samé by se dalo říci i hudební a zvukové stránce. Hardwarové požadavky nejsou nikterak vysoké, a tím pádem lze hru provozovat i na méně výkonných počítačích. A právě pro ně byla tato hra vytvořena, ale především za účelem odreagování v práci či ve škole. Stažením rozhodně nikterak neprohloupíte.
 • + vodní sport
 • + zvuky
 • + možnost uploadovat on-line skóre
 • - po čase stereotypní
 • - velikost okna


Autor: David Chodura

75%
hodnocení
redakce
62%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

 • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP
 • Hardware: Procesor: 200 MHz
  Operační pameť: 32 MB
  Grafická karta: 16 MB

Myš- tendence skoku, Y, X, C, V různorodé triky.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo