Vulgar War: UČEBNICOVÝ PLAGIÁT

23. 5. 2007 > FreeHry > Akční

Máte rádi střílečky? Pokud ano, pak tu pro vás dnes jednu máme. Jmenuje se Vulgar War a pochází z českých luhů a hájů. Je nenáročná, zábavná a "občas" sprostá. Co víc si přát?

Česká parta s názvem DaTa Soft nám servíruje zpočátku dobrou střílečku. V komplexu ne nepodobnému bludišti bojujete proti panákům. Bohužel, bez jakéhokoliv příběhu. Inu, jedinou motivací tedy bude chuť vítězství.

Nepřátelé mají slušnou umělou inteligenci, nejednou mě zaskočili zcela nepřipravenou. Jen co uslyší střelbu, přiběhnou na místo, odkud vychází. Jejich výběr je pestrý, jako nejzajímavější se mi jevil „robovoják“ a panák, jenž jako by si odskočil z Mužů v černém.

Obtížnost hry je zvládnutelná i pro méně zkušené hráče, ovšem až do doby, než se objeví bugy. Například když se nepřítel špatně zasekne o bednu či jiný předmět. Můžete mu hlavu prostřelit dvacetkrát (mimochodem, počet nábojů je neomezený), avšak s ním to ani nehne, v klidu po vás dál střílí. Svátečně se zasekne i vaše postava, nicméně to nečiní zase až tak velký problém.

Tím největším problémem je strašlivá podobnost s titulem Alien Exterminator. Úrovně, pouze jedna zbraň, absence zaměřovače, výlevy nepřátel - to vše je si takřka na chlup podobné. Jakoby se jednalo o kopii s novými druhy nepřátel, zbraní a ještě několika maličkostmi. Grafická stránka je hezká, leč též stejná jako v Alien Exterminator.

I přes výše uvedené neduhy dokáže Vulgar War na chvíli přímo výtečně zabavit. Bohužel, ona chvíle bude trvat jen do doby, než se bugy ve hře projeví naplno.


Autor: Kristýna Nováková

60%
hodnocení
redakce
82%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(45.9 MB)
5317×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 300 MHz
    Operační paměť: 32 MB
    Grafická karta: 4 MB

Pohybujete se šipkami. Pravým myšítkem střílíte, levým skáčete.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo