Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Voissa Teton: PRSA SEM!

19. 8. 2005 > FreeHry > Erotické

Říká vám něco název Voissa? Pokud jste pravidelným návštěvníkem naší stránky, jistě vaší pozornosti neunikla hra Voissa Striptease. Že jste se při ní náramně bavili? Tak okuste i tu dnešní. Množství silikonových ale i pravých poprsí čeká na vaše lačné pohledy. Prsa vystrčit!

Úkol je to nelehký, ale pokud máte trochu praxi v oboru, nebude to pro vás nejmenší problém. Pointa celé hry tkví v tom, že se vám postupně odhaluje dvacet krásných poprsí a vy máte za úkol rozeznat, zda jsou pravé či chirurgicky vylepšené. Dvacítku krásných poprsí neberte doslova, poněvadž krásných poprsí jsem ve hře zaznamenal patnáct. Ostatní bych mezi ty hezké rozhodně neřadil. :-) 

Zní to zatím velice pěkně, nemyslíte? Musím vás bohužel zklamat. Odklikáte dvacet prsou, hru si zahrajete znovu, možná ještě jednou, ale tím je životnost Voissa Teton u konce. Nečekejte rozsáhlou databázi obrázků, pokaždé se jedná o to samé poprsí a navíc ve stejném pořadí, jako předchozí hru. Jediné, co vás snad ještě může potěšit je vlastně ona erotika zdarma. :-) Jestli se tedy chcete pokochat krásným pohledem a ještě k tomu zapojit mozek, máte jedinečnou příležitost, ale nečekejte od Voissa Tetonu žádné zázraky.

Všechny hry v této rubrice jsou pouze pro starší 18 let!


Autor: Martin Pavlíček

64%
hodnocení
redakce
40%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(347.1 KB)
27445×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 200 MHz
    Operační paměť: 16 MB

Hra se ovládá myší. Pouze klikáte, koukáte, klikáte a koukáte... :-)


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo