Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Voissa Teton II

25. 8. 2003 > FreeHry > Erotické

Říká vám něco název Voissa? Pokud jste pravidelným návštěvníkem našehí stránky, jistě vám neunikla pozornosti hra Voissa Striptease. Že jste se při ní náramně bavili? Tak okuste dnešní hru, jež je další ze série Voissa. Tentokráte máte za úkol rozeznat pravé od silikonového poprsí. Takže hurá do toho.

Úkol je to nelehký, ale pokud máte trochu praxi v oboru, nebude to pro vás nejmenší problém. Pointa celé hry tkví v tom, že se vám postupně odhaluje dvacet krásných poprsí a vy máte za úkol rozeznat, zda jsou pravé, či chirurgicky vylepšené. Dvacítku krásných poprsí neberte doslova, poněvadž krásných poprsí jsem ve hře zaznamenal patnáct, což je počet v základním kole. Poté následuje kolo bonusové, kde jsou fotomontáže a nejrůznější vtípky autorů.

Zní to zatím velice pěkně, nemyslíte? Musím vás bohužel zklamat. Odklikáte dvacet prsou, hru si zahrajete znovu, možná ještě jednou, ale tím je životnost Voissa Teton 2 u konce. Nečekejte rozsáhlou databázi obrázků, pokaždé se jedná o to samé poprsí a navíc ve stejném pořadí, jako předchozí hru. Jediné, co vás snad ještě může potěšit je závěrečné video při úspěšném splnění celé hry. Jestli se tedy chcete pokochat krásným pohledem a ještě k tomu zapojit mozek, máte jedinečnou příležitost, ale nečekejte od pokračování Voissa Tetonu zázraky.

Všechny hry v této rubrice jsou pouze pro starší 18 let!


Autor: Tomáš Vrána

50%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(704.5 KB)
18093×

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo