Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Virtually Jenna: LEPŠÍ JAK REALITA?

12. 3. 2007 > FreeHry > Erotické

Hru 3D Sex Villa zná každý. Ale Virtually Jenna asi spoustě z vás zprvu nic moc neřekne. I v tomto případě ale stačí pár minut strávených v přítomnosti milé a pohledné ženy, a rázem nebudete chtít odejít od monitoru.

Když jsem projížděj mnohými diskusemi zde na Freehrach, a to konkrétně třeba pod hrami jako 3D Sex Villa, byl jsem zaskočen, kolik lidí tato hra přitáhla k monitorům. A proto jsem si řekl, že bych vás neměl ochudit ani o Virtually Jenna.

K dispozici dostanete jednu ženu, v jedné místnosti, s jedním... eeee... vibrátorem. Co následně budete chtít provádět, je – dá se říci – na vás. S robertkem :o)) můžete dělat to, a pak tamto, přičemž zúčastněná žena se jen oddává slastným pocitům. Jo, to si holt musíte zahrát.

Rád bych ale upozornil, že se jedná o demoverzi produktu, takže se setkáte s mnohými omezeními. Vlastně toho hra příliš nenabízí. Nicméně i tak jsem se poměrně dobře pobavil, tudíž určitě všem zletilým doporučuji vyzkoušet :-).

UPOZORNĚNÍ: Všechny hry v rubrice Erotické jsou určeny pouze pro starší 18 let.


Autor: David Marák

  • Demoverze - Demoverze je „zkušební“ verze programu, která má v porovnání s plnou verzí omezenou škálu funkcí, je však zcela zdarma a povětšinou i bez přímých časových omezeních atd.
  • freehra - Pod pojem freehra se řadí veškeré hry, které můžete zdarma vyzkoušet, byť třeba s řadou omezení. Do této kategorie tudíž patří jak klasické freewarovky, tak i trial verze, shareware produkty, případně jakékoliv flashové hry, na něž se podobné licence rovněž vztahují.
75%
hodnocení
redakce
49%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 1000
    Operační paměť: 256 MB
    Grafická karta: 64 MB

Vše se ovládá myší. Na to brzy přijdete...


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo