Virtua School: VTIPNÁ TEXTOVKA

17. 11. 2007 > FreeHry > Textové

Jednoduchost a výborný humor jsou hlavními rysy této textové hry. Pokud máte špatnou náladu a chcete se rozptýlit, neváhejte a zkuste ji. Rozhodně se skvěle pobavíte a možná i obohatíte své znalosti anglického jazyka.

Jedná se o textovou hru běžící pod DOSem, tudíž k jejímu spuštění budete potřebovat DOSBox. Virtua School, jak již sám název napovídá se odehrává ve školním prostředí. Jste mladý student přicházející s dvaceti dolary v kapse na novou školu, kde nikoho, až na svého souseda Boba, neznáte. Přestože se jedná jen o jeden školní den, nejspíš se vám nepovede dohrát ho na první pokus. Čeká na vás několik nástrah, jejichž následkem můžete přijít o vědomí, nebo onemocnět a zemřít. Vzhledem k délce příběhu je obdivuhodné, kolika různými cestami se můžete dopracovat ke konci, ať už úspěšnému, nebo ne. Po úspěšném dokončení hry (přežití jednoho školního dne) se vám zobrazí statistika, ve které je uvedeno, kolik vám zbylo peněz, dále kolik máte přátel a nepřátel.

 

 

Právě hrací doba je hlavním a jediným záporem, ale na druhou stranu vás po celou dobu provází skvělý humor. Během celého příběhu narazíte na mnoho vtipných situací u kterých zasmějete. Sice je vše anglicky, ale nároky na znalost tohoto jazyka nejsou nijak přemrštěně vysoké a pochopí je každý, kdo disponuje alespoň základy. Pokud se tedy chcete dobře pobavit a procvičit si svou angličtinu, ale nechcete u toho strávit mnoho času, je Virtua School přesně tím, co hledáte.

  • + humor
  • + angličtina
  • - délka


Autor: Petr Perman

60%
hodnocení
redakce
40%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(55.5 KB)
1198×

  • Operační systém: DOS
  • Hardware: Procesor: 75 MHz
    Operační paměť: 16 MB

číslice pro zvolení odpovědi, někdy psaná odpověď


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo