Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Video Strip Poker 1: JUHÚÚ HOLKY!

2. 2. 2006 > FreeHry > Erotické

Chtělo by to po kratší době zase nějakou lechtivou hříčku, nemyslíte? Krásné holky, které se v závislosti na vaší výhře budou svlékat, to zní více než lákavě. Tedy alespon nám už tečou sliny. Erotických her není nikdy dost a i kdyby bylo, bude jich pořád málo. Slint!

Chci víc, víc! Ještě víc! Kdybych mohl, hrál bych jenom erotické hry. Je jich ale relativně málo, proto si musíme každé vážit co nejvíce. To samé tedy platí i o Video Strip Poker 1, ve kterém budete hrát na hracím automatu v čele s vnadnými kráskami.

Kdo by to byl čekal, ale musíte vyhrát. Pokud se tak stane, kráska, jenž je po boku vaší obrazovky, se začne postupně poodhalovat. Mohla to být opravdová krása, ale není. Jednak může trochu mást samotný název, který má ve svém názvu slovo video. Bohužel ale žádný animovaný filmeček neuvidíme, neboť jsou ve hře pouze obrázky. Na druhou stranu je to pořád lepší jak drátem do oka. Horší však je zátěž, kterou nemilosrdně Video Strip Poker 1 nastolil. Ono hrát na automatech není taková sranda a jak jsem také již na začátku řekl, krása to doopravdy nebude.

Musíte na nich navolit ve správném pořadí symboly. A pakliže se vám to podaří, gratuluji - slečna bude blíže vašemu chtíči. Závisí na vsázkách a hlavně na štěstí. Chce to pevné nervy a ještě pevnější klávesnici. A když bude nejhůř, mějte v šuplíku uschovány alespoň nějaké jiné obrázky (jistota je jistota). Když už ale přeci vyhrajete, buďte šťastní. Výhra totiž nemusí dlouho trvat. Jakmile totiž prohrajete určitý peníz, opět se vám slečna začne oblékat – že jí není hanba!

Grafické ztvárnění nemá cenu jakkoliv popisovat, neboť celou obrazovku tvoří pár tabulek, karetních symbolů, tlačítek a pár holek. Nic více. Zvuky tam jsou, to jo jako, ale co si budeme povídat… no a hudba? Stavte se jindy.

Video Strip Poker 1 je jednoduchá erotická hříčka na zabavení a pro zpříjemnění dlouhých chvil v práci (pro některé i ve škole, že ano). Proto není od věci stahovat… mám namysli hru.

 

Všechny hry v této rubrice jsou pouze pro starší 18 let!


Autor: David Marák

40%
hodnocení
redakce
43%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 200 MHz
    Operační paměť: 32 MB
    Grafická karta: 8 MB

Klikejte a když nebudete mít štěstí, nerozbíjejte ihned klávesnici.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo