Upologus - třes se, Harry Pottere!

21. 8. 2011 > WebHry > RPG

Může existovat hra, ve které se z vás stane magický učeň, a zároveň nemá zhola nic společného s Harrym Pottere? Ano, může! A také existuje – jmenuje se Upologus a jde o novinku ze stáje společnosti Upjers.

Upologus vás zanese do fantasy světa plného kouzel, s nímž se velmi rychle sžijete. Jakožto mladý kouzelník se budete muset vypracovat až na velmistra magie, což ovšem nebude jen tak. K tomu, abyste dosáhli vyšších levelů, jsou třeba zkušenostní body, které získáte za plnění questů Jejich náplň je povětšinou zabít v souboji nějaké monstrum, a to tak, že pojedete myší co nejpřesněji po naznačené lince.

Bojovat samozřejmě můžete i proti ostatním hráčům, přičemž se stále učíte nová a nová kouzla, s nimiž se můžete postavit proti nepřátelům. Váš avatar nicméně potřebuje čas od času také spát, jíst a koupat se, jakmile mu totiž úroveň těchto tří aspektů klesne na minimální hodnoty, je zle. Celkově vzato je Upologus příjemnou hrou s netradičním soubojovým systémem, která má šanci najít si fanouška v každém z vás.

  • + Grafika
  • + Provádění kouzel
  • + Sympatická hra
  • - Hodně se načekáte


Autor: Kristýna Nováková

70%
hodnocení
redakce
75%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo