Town Hall Toaster: MŇAM, MŇAM

8. 12. 2007 > FreeHry > Ostatní

Máte rádi křupavé, zlatavé a chutné toasty? Potom si rozhodně nesmíte nechat ujít zvláštnost s názvem Town Hall Toaster. Věděli jste snad někdy, že za pomocí budovy radnice lze připravit ty největší a nejchutnější z největších a nejchutnějších?

Ano, náplň hry je skutečně poněkud absurdní. Je potřeba opékat toasty, sušenky, wafle a kdovíco ještě a následně je házet na rotující plošinu. V každém levelu (užijete si pouhých čtyř)se objevuje jiný druh pečiva, plošina se otáčí rychleji a navíc je nutné dosáhnout určitého počtu dolarů za prodané pochoutky. Proto musíte toast vystřelit v ten pravý čas, aby získal skutečně zlatavou barvu a vydělal vám pěkný balík. Kromě toho budete nuceni vystačit si s pouhými šesti kousky polotovarů. Různé druhy pečiva se samozřejmě liší dobou, po kterou by měly zůstat v toastovači, resp. v budově radnice, obtížnost je tedy poměrně vysoká.

Grafické zpracování je poměrně rozporuplné. Vše je zobrazeno plně ve 3D, což ale u podobně založené hry považuji za zbytečnost. Textury budov jsou namalovány vcelku hezky, v jednodušším 2D řešení by ale celá gamesa mohla vypadat lépe. Hudebním doprovodem se zřejmě THT pyšnit nemůže, nicméně je tu a to je důležité.

Samotný herní styl je velice rychlý, obtížnost strmě stoupá, což je vzhledem k stále stejně náplni a počtu levelů jedině dobře, neboť se hráč tak brzy neunudí. Rozhodně bych tedy Town Hall Toaster doporučil jako zajímavou rychlovku a kuriozitu, na kterou nenarazíte každý den. Bohužel vám ale asi příliš dlouho nevydrží.

  • + Zajímavý nápad
  • + Rychlovka
  • - Velmi krátké
  • - Stereotypní


Autor: Štěpán Vizi

65%
hodnocení
redakce
50%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP
  • Hardware: Pentium 800MHz, 64MB RAM, grafická karta 64MB

Tlačítkem "Load Toaster" vložíte pečivo do toasteru a tlačítkem "Eject Toaster" jej vystřelíte.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo