Timescale - po všem střílím, co se hýbe

17. 8. 2012 > FreeHry > Akční

Žádný fotbalový klub, učitel matematiky, rozhodčí ani dopravní policista s bločkem. Vaším největším nepřítelem jsou od nynějška obří kostky a kvádry.

Těžko říct, co kostky a kvádry udělaly vývojářům Timescale, že se je rozhodli postavit do role těch největších zlounů. Tedy abyste tomu správně rozuměli – hra nemá žádný příběh, takže to není nikde napřímo vyřčeno, na druhou stranu se dá očekávat, že něco, co vás jen při letmém kontaktu zabije, nebude zrovna váš největší kamarád.

Timescale je frenetická akce, kde platí jedno jediné pravidlo – zabij a nebuď zabit. Jednoduché? Možná první půlminutku, potom už se na hrací ploše začnou objevovat zástupy kostičko-kvádrové armády a máte po smíchu. Nepřátel je totiž strašně moc a přichází ze všech směrů, takže game overy budou přicházet jako na běžícím páse.

Černobílé grafické zpracování sice působí minimalisticky, ale na druhou stranu je stylové a daleko lepší než barevné kreace shot´em´upů či dalších podobných her. Na nějaké delší hraní Timescale rozhodně není, nicméně pokud zrovna nemáte co dělat a máte rádi velké výzvy, tak prosím.

  • + Stylové zpracování
  • + Čirá akce
  • - Vysoká obtížnost


Autor: Kristýna Nováková

65%
hodnocení
redakce
65%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(14 MB)
602×

  • Operační systém: Win 2000, Win XP, Windows Vista, Windows 7
  • Hardware: Procesor: 800 MHz
    Operační paměť: 128 MB RAM
    Grafická karta: 64 MB

Pohybujete se šipkami, střílíte levým myšítkem.


pocitadlo