The Euchmich Legacy - pirátská legenda

11. 8. 2009 > FreeHry > Ostatní

Ovládnutí světa patří zřejmě k nejobtížnějším cílům vůbec. Jelikož je ale ve hrách všechno obvykle jednodušší, měla by vám k tomu stačit stará dřevěná kocábka, pár dělových koulí a vzpomínka na dědečka, jednoho z nejslavnějších pirátů všech dob. Připraveni? Dobrodružství čeká za dveřmi!

Princip The Euchmich Legacy není vůbec složitý. Začínáte s již zmíněnou polorozpadlou lodí a několikačlennou posádkou. Zezačátku je určitě dobré vyhýbat se nepřátelským lodím, které bývají už v časných fázích slušně vybavené. Nejdůležitější je dobývání měst, neboť v těch získáváte veškeré bohatství. Kromě výzbroje a zlata je potřeba námořníkům poskytnout také dostatek dobrého jídla a pití.

Časem vaše plavidlo získává na síle, až se konečně promění ve skutečně smrtonosnou zbraň. V této fázi už jenom stačí obeplouvat celý svět a likvidovat soupeře, kteří samozřejmě také nezahálí a dobývají města zpátky. Jakmile se zbavíte i jich, máte vyhráno a svět vám leží u nohou. Jak prosté. A zábavné, především.

Podařená je i barevně kreslená grafika, která se ke hře ideálně hodí. Možná je škoda, že neuslyšíte žádnou hudbu, nijak zvlášť to ale nevadí. Jedinou kaňkou na technickém zpracování tak je nemožnost si hru uložit, což dokáže při troše smůly pořádně naštvat.

The Euchmich Legacy je takřka bezchybným výtvorem, ačkoli drobné mušky se najdou vždycky. Princip je sice naprosto jednoduchý, i tak se ale jedná o skvělou zábavu. A když je ještě k tomu výtečně zpracovaná, tak není nad čím váhat!

  • + Jednoduché a zábavné
  • + Povedená grafika
  • + Neokoukaný nápad
  • - Nemožnost uložit pozici


Autor: Štěpán Vizi

80%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista
  • Hardware: Procesor 500MHz, 128MB RAM, 32MB grafická karta, zvuková karta

Loď ovládáte šipkami a střílíte mezerníkem


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo