The Cat that Got the Milk - když mají kočky hlad

17. 3. 2012 > FreeHry > Arkády

Stejně tak jako existují filmové či hudební celebrity, mají své hvězdy také hry. Jednou z nich je například Had. Starý dobrý Had. Dnes se nám předvede v nově ušitém kabátku.

Po kliknutí na nápis Stáhnout budete přesměrováni na homepage hry, kde si můžete vybrat z Mac a Win verze.Asi těžko byste hledali nějakou hru s primitivnějším cílem – prostě a jasně musíte dojet do cíle. Při cestě minout všechny překážky a pochopitelně se přitom nekousnout do vlastního ocasu. V titulu The Cat that Got the Milk jde v zásadě o to samé, rozdíl je jen v tom, že se hra ovládá pouze šipkami nahoru a dolů. Jinak jede váš had – v tomto případě kočka – pořád doleva. Na jednu stranu si nemusíte dělat hlavu se stále rostoucím tělem, a tedy odpadá problém jménem „jak se tam poskládat tak, abych se nesežral?“, nicméně na druhou stranu musíte počítat s tím, že v pozdějších levelech na vás kromě ostrých úhlů čekají také předměty měnící svůj tvar a místo. Po restartu navíc hra pokračuje dál od startovacího bodu, takže na nějaký oddych můžete zapomenout.

The Cat that Got the Milk je jistě zajímavým titulem, který vás na jednu stranu okouzlí (za zpracování palec nahoru!), ale na druhou vás bezpočetněkrát donutí naštvaně prásknout pěstí do stolu.Přitom nevadí ani relativní krátkost - hru proletíte za hruba čtvrt hodinku, ale to k podobným experimentálním záležitostem patří. Ostatně víc levelů už by vaše nervová soustava nemusela snést.

  • + Originální nápad
  • + Netradiční zpracování
  • - Způsobuje destruktivní chování :o)


Autor: Kristýna Nováková

70%
hodnocení
redakce
63%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 2000, Win XP, Windows Vista, Windows 7, Mac OS
  • Hardware: Procesor: 800 MHz
    Operační paměť: 64 MB RAM
    Grafická karta: 64 MB

Pohybujete se šipkou nahoru a dolů. Esc slouží k pauze.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo