Team Fortress Arcade - remake rubačky na druhou

18. 10. 2011 > FreeHry > Akční

9 rozdílných povolání a devět různých zabijáků. Vyberte si toho, který vyhovuje nejlépe vašemu hernímu stylu a pusťte se do akční řežby - ať už sami či v doprovodu svých přátel v multiplayeru.

Team Fortress 2 je populární multiplayerová FPS, jež se dnes dočkala také své konverze do podoby arkádové 2D střílečky s jednoduchým názvem Team Fortress Arcade. Zachovány zůstaly všechny postavy z originálu, z nichž každá disponuje jinými schopnostmi a výzbrojí. Hráč má tak rozhodně z čeho vybírat. Jednotlivé levely vynikají originálním a odlišným zpracováním a jsou na konci zpestřeny souboji s bossem. Jak již zaznělo, jedná se o 2D titul, jenž je navíc laděn do retro podoby, což ale vůbec nevadí. Samozřejmě nechybí ani slušné ozvučení a hudba. Velkým plusem je multiplayer až čtyř hráčů. Team Fortress Arcade je i díky tomu velmi zajímavou hrou, již byste neměli minout.

 • + rozdílné postavy
 • + mnoho zbraní a schopností
 • + multiplayer
 • - nelze uložit


Autor: Jan Pillár

 • FPS - First Person Shooter - Střílečka z pohledu první osoby; taktéž Frame Per Second - počet snímků za sekundu.
80%
hodnocení
redakce
76%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

 • Operační systém: Win XP, Windows Vista, Windows 7
 • Hardware: Procesor: 800 MHz
  Operační paměť: 256 MB RAM
  Grafická paměť: 16 MB

Hru ovládáte pomocí klávesnice. Hráč jedna se pohybuje pomocí W, S, A, D, střílí pomocí H a skáče pomocí U. Hráč dva se pohybuje pomocí kurzorových kláves, střílí pomocí Z a skáče pomocí Z. Hráč tři se pohybuje pomocí I, K, J, L, střílí pomocí O a skáče pomocí P. Hráč čtyři se pohybuje pomocí kláves 8, 2, 4, 6 na numerické klávesnici, střílí pomocí klávesy 1 a skáče pomocí klávesy 3.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo