Swarm Arena - next-gen grafika není vše

23. 11. 2011 > Indie Hry > Arkády

Swarm Arena má vše - samoučící se AI, 2 herní módy, multiplayer a úchvatné grafické zpracování. Navíc nabízí demo zdarma, tak proč ho nevyzkoušet?

Cena: €7,99 (STEAM)Next-gen balení je základem úspěchu, nicméně ne vždy to znamená stoprocentní hodnocení. Příkladem může být dnešní indie hra Swarm Arena.

V ní se stanete netypickým hrdinou, který je jakýmsi centrem, okolo něhož se sdružují bojové částice. S rostoucí silou se taktéž zvětšuje váš vliv působení, a tak máte víc bojovníků. Naopak při útočení se vliv zmenšuje, a tak se vyplatí atakovat v dávkách. V průběhu levelu se také občas objeví nějaké ty bonusy, které mohou usnadnit boj. Navíc máte k dispozici obranný a útočný mód, takže lze vymýšlet různé taktiky.

Jak jsem zmiňoval hned na začátku, Swarm Arena nabízí hráčům velkolepý vizuální zážitek. Grafika je opravdu skvěle provedené a hýří spoustou speciálních efektů. Pochopitelně nechybí hudba ani zvuky.

Swarm Arena obsahuje dva herní módy a navíc i multiplayer pro fanoušky hraní s přáteli. Přes to přese všechno je však hraní nemastné neslané, a jakmile jednou hru vypnete, už si na ni sotva vzpomenete.

  • + grafika
  • + 2 módy
  • + multiplayer
  • - nemastné neslané


Autor: Jan Pillár

65%
hodnocení
redakce
50005%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(79 MB)
761×

  • Operační systém: Win XP, Windows Vista, Windows 7
  • Hardware: Procesor: 2 GHz
    Operační paměť: 1 GB RAM
    Grafická paměť: 256 MB

Hru ovládáte pomocí kurzorových šipek, které slouží pro pohyb, a pomocí pravého Shiftu a Enteru. Poslední dvě jmenované klávesy slouží k obraně a útoku.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo