Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Strip Poker Exklusive: KARETNÍ RÁJ

17. 3. 2007 > FreeHry > Erotické

Nemáte chuť zahrát si poker společně s krásnými dívkami? Nyní máte nevšední možnost, a rovnou se šesti najednou. Ovšem nebude to jednoduché. Věřte, že v některých chvilkách si budete připadat, jako kdybyste hráli proti prvotřídnímu pokerovému hráči. Tak vzhůru do báječného světa krásných dívek a karetního šílenství!

Strip Poker Exklusive je erotická hra, v níž si můžete vybrat hned ze šesti krásných dívek. S postupujícími vítězstvími se vám postupně vystaví jejich atraktivní těla. Ale svlékání nebude tak jednoduché!

Pokročilí algoritmus zapříčiní nevídanou obtížnost a věřte, že v některých chvilkách si budete připadat, jako kdybyste hráli proti prvotřídnímu pokerovému hráči. Hráč má na výběr ze tří typů pokeru a tři sad štítků. Podstatně zábavnější než umělá inteligence je online hra.

Podle autorů to je jeden z prvních produktů tohoto druhu, kde můžete hrát poker online. Dalším kladným rysem je album, ve kterém si můžete uchovávat ty nejžhavější zážitky ze hry. Tak vzhůru do báječného světa krásných dívek a karetního šílenství!

PS: Hra je kompletně v polštině, omluvte proto nastavený výchozí jazyk.

UPOZORNĚNÍ: Všechny hry v rubrice Erotické jsou určeny pouze pro starší 18 let.


Autor: David Chodura

70%
hodnocení
redakce
44%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 350 MHz
    Operační paměť: 16 MB
    Grafická karta: 32 MB

Jen pomocí myši.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo