Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Střík Revolution II: ČÍM DÁL, TÍM LÍP

22. 5. 2007 > FreeHry > Erotické

Střík Revolution 2 je - jak už se dá vyvodit u názvu – erotickou hrou. Ano, po delší době tu pro vás opět máme něco lechtivějšího. Až přestanete oslavovat, můžete se směle pustit do čtení recenze.

Název hry napovídá kromě žánru ještě jednu věc. Pokud myslíte, že cíl hry, máte pravdu. Vaším úkolem není nic jiného, než dostříknout, co nejdále. Ovšem, pozor, na přípravu máte jenom několik vteřin, takže musíte jednat rychle.

Na první pohled by se mohlo zdát, že je to zábavný počin. Nerada to píšu, ale nejedná. Už hlavní menu je vyřešeno nešťastným způsobem. Všechny příkazy musíte písmenko po písmenku napsat do příkazového řádku. Myš v menu nefunguje.

Trable s ovládáním bohužel podtrhuje i hra samotná. Málokdy se mi podařilo, aby zareagovala na stisknutí určených kláves, či myšítka. V prvních chvílích jsem se jen bezmocně dívala, jak časový limit ubývá… a vlastně se něco podobného dělo i později.

Největším kladem hry je bezesporu zvukový doprovod v menu. Chytlavá melodie alespoň zpříjemňuje jeho krkolomné ovládání. Vizuální stránka se též řadí spíše k tou lepšímu, byť k dispozici jsou jen tři prostředí a jedna animace, která se ale nemusí líbit každému.

Střík Revolution je špatná hra, to ano. Nicméně úplný propadák to zase není. Buď vás to bude bavit, nebo ne. Jiná možnost není. Zkuste a uvidíte.


Autor: Kristýna Nováková

20%
hodnocení
redakce
46%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 200 MHz
    Operační paměť: 16 MB
    Grafická karta: 2 MB

Klávesami O a P. Levým a pravým myšítkem.


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo