Street Racer - závod začíná!

12. 5. 2009 > FreeHry > Sport/Sim

Usedněte do pohodlné kožené sedačky, chytněte se hliníkově ledové řadicí páky a sešlápněte plyn až k podlaze. Souboj s těmi nejlepšími trhači asfaltu ze všech právě začíná!

Možností, jak uspokojit vaši závodnickou vášeň, nenabízí Street Racer příliš mnoho. To ale nikterak nevadí, neboť s dostupnými šesti tratěmi a třemi sporťáky si bohatě vystačíte. Módy jsou k dispozici všehovšudy dva a nejeví ani sebemenších známek originality - rychlý závod a turnaj, toť vše. K odemčení téměř veškerého obsahu je samosebou potřeba projít celým turnajem, tudíž samotný závod ani nepřipadá v úvahu.

Hlavním kamenem úrazu Street Racera je jízdní model, dá-li se to tak nazvat. Je bohužel až příliš primitivní a řídit auto tak prostě není ani nijak zvlášť zábavné. To se částečně spraví s odemčením nejsilnějšího vozu, i tak jde ale přinejlepším o průměr. S počítačovými protivníky nebudete mít pravděpodobně sebemenší problémy a multiplayer byste v nabídce hledali marně. Závody se tak mění v nepříliš zábavné držení šipky dopředu.

Ve srovnání s těmito nedostatky pak působí poněkud paradoxně skutečně solidně zpracovaná grafika. Ač se jedná o závody z ptačí perspektivy, veškeré objekty jsou plně trojrozměrné, a tak i prostředí působí poměrně zajímavě (ačkoliv design map by mohl být podstatně nápaditější).

Street Racer je další z řady podobných arkádových závodů. Navzdory velmi povedené grafice a výběru z několika map a aut se ale nejedná o kdovíjak zábavné ježdění, neboť jízdní model by si zasloužil ještě nějaké to testování. Jistě se najdou podstatně lepší alternativy, na zabití dlouhé chvíle ale Street Racer bohatě postačí.

  • + Hezká grafika
  • + Na chvíli zabaví
  • - Jízdní model
  • - Žádná motivace
  • - Neoriginální tratě


Autor: Štěpán Vizi

40%
hodnocení
redakce
38%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(37 MB)
622×

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista
  • Hardware: Procesor 1GHz, 128MB RAM, 32MB grafická karta, zvuková karta

Auto ovládáte kurzorovými šipkami a mezerníkem použijete ruční brzdu.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo