Station 37 - my jsme hoši požárníci

11. 10. 2011 > FreeHry > Logické

No řekněte, nezachtělo se vám alespoň na kratičký okamžik stát se hrdinou? Třebas s tím v nehořlavé uniformě, kyslíkovou bombou na zádech a sekerou v ruce?

Hasič bezesporu patří mezi neoblíbenější dětská povolání. Někteří u svého snu vytrvají, jiní jsou však odkázáni na filmy, knihy a samozřejmě hry – třeba Station 37. V této freewarovce si vyzkoušíte, jaké to je být hasičem, a to hned v několika nebezpečných levelech.

A vězte, že to nebude žádná brnkačka s prstem v nose, jak by se při sledování amerických filmů mohlo zdát. Kdepak, při zásazích je pro vás alfou a omegou záchrana lidských životů, naneštěstí jsou všechny oběti různě rozházené po hořící budově, takže na vás bude nejen jejich záchrana, ale také postupné hašení a ničení nejrůznějších překážek. Vzhledem k tomu, že oheň je opravdu hodně rychlý a vy máte jen omezený počet hasicího prášku, zažijete u počítače doslova horké chvilky. Musíte přemýšlet, kudy jít, co uhasit jako první a vůbec promýšlet každý svůj krok – stejně jako ve skutečném životě.


Station 37 se může chlubit i povedenou a detailní grafikou, na druhou stranu hudební doprovod mírně zaostává, nicméně ten stejně nebudete moc vnímat. Tahle hra vás totiž dokonale pohltí, mimo jiné také díky své tužší obtížnosti. Pro mě osobně je to pak milé překvapení a zcela zasloužené hodnocení 80 %.

 

 • + Atraktivní prostředí
 • + Vyšší obtožnost
 • + Grafika
 • + Chytlavé
 • - Vyšší obtížnost


Autor: Kristýna Nováková

80%
hodnocení
redakce
80%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(7.3 MB)
484×

 • Operační systém: Win 2000, Win XP, Windows Vista, Windows 7
 • Hardware: Procesor: 800 MHz
  Operační paměť: 128 MB RAM
  Grafická karta: 64 MB

Pohybujete se šipkami, klvesou A skáčete, Dčkem vyvoláte sekeru a S slouží k hašení.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo